Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

ШОКОЛАДНО-ВАНІЛЬНИЙ ЧІЗКЕЙК

ШОКОЛАДНО-ВАНІЛЬНИЙ ЧІЗКЕЙК
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
ШОКОЛАДНО-ВАНІЛЬНИЙ ЧІЗКЕЙК
 Основа:
Сирний крем:
Крем шоколадний

Оформлення: солодкий крем, кілька шматочків шоколадного печива.

Основа Розтопіть масло і відставте охолоджуватися. Печиво подрібнити на дрібні шматочки і змішати з розтопленим маслом. Втисніть суміш у квадратну форму розміром 22 × 22 см і поставте в холодильник на час приготування крему.

У мисці змішати міксером вершковий сир з цукровою пудрою і ванільним цукром. Для ще менш солодкого варіанту використовуйте ванільний ароматизатор замість ванільного цукру. В іншій мисці окремо збити солодкі вершки з загущувачем. З’єднайте ці дві суміші вручну, обережно перемішуючи, додаючи ложки збитих вершків до сирної суміші, поки все не з’єднається в однорідний і пінистий крем.  Наприкінці додайте шоколадне печиво, яке ви покришили вручну або подрібнили Рівномірно розподілити крем по бісквітній основі, розрівняти і поставити в холодильник.

Шоколадний крем. У мисці змішайте міксером вершковий сир з шоколадним кремом. Цукор тут додавати не потрібно, так як шоколадний крем досить солодка, але якщо ви любите солодше, сміливо додайте цукрову пудру за смаком. В іншій мисці збийте солодкі вершки з загущувачем і акуратно перемішайте суміш так само, як і з першим кремом. Викладіть крем поверх першого крему, розрівняйте і поставте чізкейк у холодильник для охолодження. Перед подачею прикрасити за бажанням збитими вершками та шоколадним печивом.

Смачного!

За матеріалами: https://www.instagram.com/p/CuHiQEdsUUL/

За матеріалами: https://www.instagram.com/p/CuHiQEdsUUL/

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook