Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

ШОКОЛАДНО-КОКОСОВИЙ ТОРТ-ЧІЗКЕЙК

ШОКОЛАДНО-КОКОСОВИЙ ТОРТ-ЧІЗКЕЙК
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
ШОКОЛАДНО-КОКОСОВИЙ ТОРТ-ЧІЗКЕЙК
Шоколадний бісквіт
Кокосова начинка пекан
Брауні
Чізкейк з кокосовим шоколадом
Шоколадна глазур

Розігрійте духовку до 350°F (176°C). Вистеліть 23 см пружинну форму пергаментним папером на дно та змастіть боки. У мисці середнього розміру змішайте борошно, цукор, какао, харчову соду, розпушувач і сіль. Збийте, поки добре не з’єднається. В іншій мисці середнього розміру змішайте молоко, рослинну олію, ванільний екстракт і яєчний білок. Збийте, поки добре не з’єднається. Додайте сухі інгредієнти до вологих інгредієнтів і збийте разом, поки добре не з’єднаються. Додайте воду та збийте, поки добре не з’єднається.Вилийте тісто у форму для розтягування та випікайте 12-15 хвилин або поки зубочистка, вставлена в середину, не вийде з кількома крихтами. Вийміть бісквіт із форми та відкладіть на решітку для охолодження.

Крем кокосово-пекановий У великій каструлі змішайте яєчні жовтки, молоко та ванільний екстракт і добре перемішайте. Додайте цукор і масло і варіть на середньому вогні протягом 12-15 хвилин, або поки воно не загусне, стане майже пудинговим і золотисто-коричневим, постійно помішуючи. Зніміть з вогню та додайте кокос і пекан. Поставте в холодильник до повного охолодження.

Брауні: Розігрійте духовку до 176°C. Вистеліть 23 см форму (ту саму форму, яку ви використовували для шоколадного бісквіта) пергаментним папером на дно та змастіть боки. У мисці середнього розміру змішайте борошно, какао, розпушувач і сіль. Відкласти.  В іншій мисці середнього розміру змішайте масло, цукор і ванільний екстракт. Додайте яйця та добре збийте. Додайте сухі інгредієнти до яєчної суміші та добре перемішайте.  Вилийте тісто в підготовлену форму і рівномірно розподіліть. Випікайте 20-25 хвилин або поки зубочистка не вийде з кількома вологими крихтами.

Чізкейк: У великій чаші міксера змішайте вершковий сир, цукор і борошно до повного з’єднання (використовуйте низьку швидкість, щоб менше повітря не потрапляло в тісто, яке може спричинити тріщини). Очистіть стінки миски. Додайте сметану та кокосовий екстракт, перемішуючи на низькій швидкості, поки добре не з’єднається. Додайте яйця по одному, повільно збиваючи та очищаючи стінки миски після кожного додавання. Додайте шоколадну стружку. Коли брауні спечеться, зменшіть температуру духовки до 148°C. Вийміть брауні з духовки та посипте приблизно 1/3 кокосової горіхової начинки, а потім рівномірно вилийте тісто для чізкейку поверх начинки. Оберніть деко ззовні алюмінієвою фольгою, а потім помістіть форму всередину іншої більшої форми. Наповніть зовнішню форму достатньою кількістю теплої води, щоб вона була приблизно наполовину стінок форми. Вода не повинна перевищувати верхній край алюмінієвої фольги на формі. Випікати чізкейк 45 хвилин. Центр має хитатися. Вимкніть духовку і залиште дверцята закритими на 30 хвилин. Чізкейк продовжить готуватися, але також почне повільно остигати. Відкрийте дверцята духовки на 30 хвилин, щоб чізкейк продовжував повільно охолоджуватися. Цей процес допомагає запобігти розтріскуванню. Вийміть чізкейк з духовки та поставте в холодильник на 5-6 годин або на ніч до застигання. Коли він повністю охолоне і затвердіє, вийміть його з форми.

Глазур: Збити масло до однорідності. Додайте розтоплений шоколад і перемішайте до отримання однорідної маси. Повільно додайте цукрову пудру, перемішуючи до отримання однорідної маси. За потреби додайте 4-5 столових ложок вершків, щоб отримати глазур потрібної консистенції.

Збірка:  Покладіть охолоджений і твердий чізкейк брауні на тарілку для сервірування, зверху покладіть ще 1/3 начинки з кокосового горіха пекан і розподіліть її рівним шаром.  Додайте шоколадний шар на верхню частину торта. Змастіть боки торта шоколадною глазур’ю, потім вдавіть у глазур невелику шоколадну стружку. Змастіть залишки глазурі навколо верхнього краю торта та додайте решту начинки з кокосового горіха пекан у верх/центр торта. Охолодіть торт до готовності до подачі. Торт найкраще витримати 4-5 днів.

Смачного!

За матеріалами: https://www.lifeloveandsugar.com/outrageous-chocolate-coconut-cheesecake-cake/

За матеріалами: https://www.lifeloveandsugar.com/outrageous-chocolate-coconut-cheesecake-cake/

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook