Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

ПЛЯЦОК «РУБІН».

ПЛЯЦОК  «РУБІН».
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
ПЛЯЦОК  «РУБІН».
Світлий бісквіт:
Шоколадний бісквіт:
Інгредієнти для шоколадного мусу:
Інгредієнти для фісташкового мусу:
Інгредієнти для малинового желе:

Бісквіт світлий: Розігрійте духовку до 180 градусів Цельсія. Деко розміром 22/32 см застеліть папером для випікання або помістіть у прямокутну форму такого ж розміру з вистеленим дном. Відокремлюємо яйця. Змішуємо жовтки з олією до отримання однорідної маси. Ми змішуємо яєчні білки на великій швидкості з сіллю, поки вони не залишать хвилі на поверхні, як м’який сніг, ми поступово додаємо цукор і перемішуємо, поки не отримаємо міцну блискучу піну і цукор повністю не розтане. Додайте яєчні жовтки і ще трохи перемішайте до однорідності на низькій швидкості. Додайте молоко і обережно перемішайте. Додати борошно 2 частинами і перемішати лопаткою легкими рухами знизу вгору. Виливаємо склад в вистелене деко. Випікайте протягом 13-14 хвилин або поки він не пройде перевірку зубочисткою.

Шоколадний бісквіт:  Розігрійте духовку до 180 градусів Цельсія. Деко розміром 22/32 см застеліть папером для випікання або помістіть у прямокутну форму такого ж розміру з вистеленим дном. Просійте борошно і какао в миску і відставте. Відокремлюємо яйця. Змішуємо жовтки з олією до отримання однорідної маси. Ми змішуємо яєчні білки на великій швидкості з сіллю, поки вони не залишать хвилі на поверхні, як м’який сніг, поступово додаємо цукор і перемішуємо, поки не отримаємо міцну блискучу піну і цукор повністю не розтане. Додайте яєчні жовтки і ще трохи перемішайте до однорідності на низькій швидкості. Додайте молоко і обережно перемішайте. Додаємо борошно з какао в 2 прийоми і перемішуємо лопаткою легкими рухами знизу вгору.Виливаємо в вистелене деко. Випікайте верх протягом 13-14 хвилин або поки він не пройде перевірку зубочисткою.

ПРИМІТКА: змішуємо муси тільки в момент їх складання

Спосіб приготування шоколадного мусу: Ми ставимо желатин для набухання у воді. Помістіть масло з розтопленим шоколадом на водяну баню, відставте, поки воно не досягне кімнатної температури. Додаємо 50 г загальної кількості незбитих вершків, які повинні бути кімнатної температури, і акуратно перемішуємо лопаткою. Якщо охолодити, воно затвердіє. Збийте решту вершків, поки не отримаєте однорідні хвилі. Третину збитих вершків вводимо в шоколад, додаємо розтоплений желатин і решту вершків, акуратно і широкими рухами перемішуємо.

Спосіб приготування фісташкового мусу: Помістіть желатин для набухання у воді принаймні на 10 хвилин. Помістіть білий шоколад з фісташковим маслом і молоком у жаростійку миску. Ми ставимо миску на водяну баню, щоб 2 розтопилися та змішалися. Відставте, щоб досягла кімнатної температури. Розтопити шоколад з фісташковим маслом Збийте вершки і повільними рухами введіть третину їх у фісташкову суміш. Також додаємо желатин. Поступово вводимо решту збитих вершків легкими рухами знизу вгору, щоб не видалити з збитих вершків занадто багато повітря.

Спосіб приготування сиропу:  Всі інгредієнти помістити в чайник, довести до кипіння, помішувати, поки цукор не розтане, і дати охолонути.

Збірка:. Знімаємо верхню частину з бісквітів. Таким чином крем краще прилипає, і вони набагато краще зчеплюються. Кладемо ванільний корж, сироп. Додайте шоколадний мус. Шоколадний корж та фісташковий мус, потім охолодіть на годину.

Спосіб приготування малинового желе: Помістіть желатин для набухання в холодну воду принаймні на 10 хвилин. У каструлі поставте малину з цукром на невеликий вогонь. Коли воно трохи підігріється і цукор розтане, додаємо желатин, який також попередньо розтопили. Акуратно перемішайте, щоб не подрібнити ядра малини, і залиште до остигання до кімнатної температури. Фісташковий мус заливаємо малиновим желе і знову ставимо в холодильник мінімум на 2 години, після чого можна нарізати і подавати.

Смачного!

За матеріалами: https://chefnicolaietomescu.ro/reteta/prajitura-rubin/

За матеріалами: https://chefnicolaietomescu.ro/reteta/prajitura-rubin/

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook