Торт "Три шоколади-апельсин"

Інгредієнти:
Бісквіт-Брауні (я випікала у формі 18 см, потім вирізала діаметр 16 см.):

Вершкове масло-77 г
Шоколад темний-77 г
Цукор-77 г
Яйця-1 шт + 1 жовток
Борошно-54 г
Розпушувач -1/2 ч. ложки
Щіпка солі
Шоколадні термостабільні дропси - 40 г
Цедра 1/2 апельсина

Шар з темним шоколадом:
Шоколад темний (54-60%) -126 г
Молоко-40 г
Масло вершкове-20 г
Вершки від 32%-190 г
Желатин-4 г

Кавовий мус:
Молоко-65 г
Цукор-43 г
Жовтки-50 г
Вершки жирні-215 г
Кава розчинна-6 г (або кавовий екстракт-2 ч. л.)
Желатин-6 г

Шар з апельсиновим шоколадом: 
Шоколад апельсиновий Callebaut - 126 г
Молоко-40 г
Масло вершкове-20 г
Вершки від 32%-190 г
Желатин-6 г

Апельсинове желе:
Сік свіжовичавлений апельсиновий (процідити)-150 г
Цукор-49 г
Желатин-4 г

Спосіб приготування:
Бісквіт-Брауні:

Шоколад розтопити на водяній бані або в мікрохвильовці. Збити розм'якшене масло з цукром. 
Додати розтоплений шоколад і перемішати. Яйце і жовток збити в однорідну масу, додати до шоколадної суміші
Далі просіяти борошно з розпушувачем і сіллю, перемішати. Додати дропси і цедру апельсина, перемішати. Змастити форму або кільце і розподілити тісто за формою. Поставити в розігріту до 180 градусів з духовку на 15-20 хвилин. Дати охолонути. Вирізати потрібний діаметр кільцем. Збирати торт в цьому ж кільці. Бока прокласти ацетатною плівкою.

Шар з темним шоколадом:
Листовий желатин замочити в холодній воді. Молоко підігріти в сотейнику і віджати в нього желатин. Шоколад і вершкове масло розтопити на водяній бані або в мікрохвильовці. Додати теплу молочно-желатинову суміш. Дати трохи охолонути. Холодні вершки збити до напівзбитого стану. З'єднати шоколадну суміш і вершки. Акуратно перемішати. Чим більш рідкою буде ваша суміш, тим рівніше ляжуть шари. Тепер заливаємо шоколадний мус поверх бісквіта і ставимо в холодильник. В цей час готуємо наступний шар.

Кавовий мус:
Желатин замочити в холодній воді. Цукор і жовток розтерти. У молоко насипати каву, довести до кипіння. Акуратно додати молоко до жовткової суміші, перемішати. Перелити суміш назад в кухлик і проварити пару хвилин до загустіння. Зняти з вогню, трохи остудити і додати віджатий желатин. Якщо використовуєте екстракт, додавайте так само на цьому етапі. Добре перемішати. Вершки збити до напівзбитого стану і акуратно з'єднати із заварною частиною. Вилити на шоколадний мус. Поставити в холодильник.

Шар з апельсиновим шоколадом: 
Листовий желатин замочити в холодній воді. Молоко підігріти в сотейнику і віджати в нього желатин. Шоколад і вершкове масло розтопити на водяній бані або в мікрохвильовці. Додати теплу молочно-желатинову суміш. Дати трохи охолонути. Холодні вершки збити до напівзбитого стану. З'єднати шоколадну суміш і вершки. Акуратно перемішати. Вилити на кавовий мус. Поставити в холодильник.

Апельсинове желе:
Желатин замочити. Сік з цукром прогріти до розчинення цукру. Додати віджатий желатин, перемішати і остудити. Вилити поверх торта. Коли торт досить охолодитися і повністю застигне, зняти кільце і ацетатну плівку. Прикрасити за бажанням.

Смачного!

Shares
facebook sharing button