Справжній плов

Складники:
● цибуля 600 г
● Морква 600 г
● рис (сорт девзіра) 600 г
● Філе баранини 600 г(можна взяти свинину)
● олія  200 мл
● Часник 2 головки
● Сіль 2 чайні ложки
● Кумин (зіра) за смаком(але обов'язково).

червоний гострий перчик - 2 шт.

Приготування:
1. Рис промийте і замочіть в холодній воді на 30-40 хвилин.
2. На добре розігріту чавунну сковорідуі (казан) налийте олії і дайте нагрітися. Цибулю киньте в олію. Смажте цибулю на великому вогні до золотисто-коричневого кольору. З неї  повинен вийти сік.
3. Тепер кладемо м'ясо, очищене  і нарізане кубиками. Вогонь все також великий. Обсмажуємо м'ясо, один раз перевернувши, поки воно не підрум'яниться.
4. Додаємо моркву, перемішуємо і готуємо до м'якості 5-7 хвилин.
5. Тепер наливаємо близько 500 мл води, в середину вставляємо цілий часник, почищений тільки від верхнього лушпиння, та цілий перчик.
6. Доводимо до кипіння, потім часник виймаємо і відкладаємо в сторону. Додаємо сіль. Її потрібно стільки, щоб вода була трохи солоніша, ніж готовий плов, оскільки рис забере частину солі.
7. Висипаємо рис і злегка разрівнюємо його. Вода повинна злегка покривати рис.
8. Тепер готуємо плов 10-15 хвилин, поки вода майже не зникне. Якщо води занадто багато, потрібно зробити отвори в рисі, щоб вода швидше випаровувалася.
9. Коли основна частина води вбереться, повертаємо часник в середину, посипаємо рис злегка розтертої зирой і щільно закриваємо кришкою. Якщо щільної кришка немає, можна накрити плов перевернутим блюдом, а вже зверху - кришкою. Вогонь потрібно зменшити до слабкого і залишити на 20-25 хвилин.

Смачного!

Shares
facebook sharing button