Полуничний чізкейк на сирі Філадельфія

Інгредієнти:

150 г вершкового масла

200 г печива

10 листків желатину (20 г)

800 г полуниці

1 чайна ложка + 100 г цукру

500-550 вершкового сиру

400 г жирних вершків

Приготування:

Подрібнити печиво і змішати з розтопленим вершковим маслом. Викласти сумішшю дно форми для випікання, діаметром 24-26 см. поставити в холодильник на 30 хвилин.

Замочіть 5 листків желатину в холодній воді. Вимийте і почистіть полуницю, наріжте 500 г на великі шматочки, а з 1 чайну ложку цукру і 300 г полуниці , нарізаної на маленькі шматочки зробіть пюре. Змішайте вершковий сир і 100 г цукру. Процідіть від води 4 листки желатину, розчиніть його і розмішайте в 3 столових ложках сирного крему, потім додайте іншу частину сирної маси.

Збитйте вершки до утворення жорстких піків і вмішати в сирну масу. Видавити 1 желатиновий лист, змішати з 100 г полуничного пюре. Покладіть половину сирної маси на  основу для чізкейку, що застигла. Зверху викласти 50 г пюре і перемішати виделкою. Прикрийте другою частиною начинки, на яку викладіть пюре, що залишилося пюре. Поставте в холодильник на 3-4 години.

Замочіть желатин в холодній воді. Видавити желатин, розчинити і змішати з рештою полуничним пюре. Розкладіть полуничні кубики на чізкейку, залийте полуничним пюре і знову охолодіть протягом 2 годин

Shares
facebook sharing button