Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

домашня консервація малина мед

Малина з медом від застуди(заготовка на зиму)

Малина з медом від застуди(заготовка на зиму)
домашня консервація малина мед
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

Ягоди з медом - подвійна користь! Найбільш корисними будуть ягоди, приготовані холодним способом. Це коли ягоди просто перетираються з медом і зберігаються в стерильних банках. Такий варіант особливо хороший, оскільки зберігає всю користь не тільки  свіжих плодів, а й зберігає все багатство унікальних властивостей натурального меду.

ІНГРЕДІЄНТИ малина - 1 кг мед - 1 кг

Ягоди перебрати від листочків і паличок.

 Різні сорти меду мають різні смакові якості, що дає додаткову творчу свободу для консервації ягід і фруктів і створення неповторних смакових букетів. Я взяла квітковий мед цього року, але ідеально сюди б підійшов липовий мед. Важливо, щоб мед був натуральний, тільки він володіє надійними консервуючими властивостями. За рецептом ягоди потрібно розім'яти вручну дерев'яною ложкою або товкачиком. Ретельно змішати перетерту ягоди з медом в рівних частинах. Половину ягід я розім'яла, а одну баночку приготувала з частково цілими ягодами. На дно банки налила трохи меду, засипала шар ягід, утрамбувала.

Залила ще порцією меду. Потім порцію ягід. Ягоди потрібно утрамбовувати-розминати, щоб мед рівномірно перемішався з соком малини і ягоди не піднялися наверх. І так до самого верху.

Зберігати в холодильнику.

 

За матеріалами: https://bonappeti.info/topics/malina-na-medu-zagotovka-na-zimu/

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook