Торт "Для Мами"

Пісочні коржі:
140 грам борошна
70 грам холодного масла
50 грам цукрової пудри
35 грам яйце
сіль
Медове тісто:
Цукор 180 грам
Борошно 500 грам
Сода 15 грам
Мед ароматний 100 грам
Масло вершкове 120 грам
Яйце 120 грам
Полуничний Компоте:
Полуниця заморожена 200 грам
Пектин ябл. або Агар Агар, якщо немає пектину 2 гр
Лимонний сік 20 гр
Цукор 30 гр
Малиновий джем:
Малина 200 гр
Цукор 50 гр
Пектин ябл 8 гр
Лимонна кислота 1 гр
Заварний крем:
молоко 500 грам
жовток 80 грам
масло м'яке вершкове 130 грам
цукор 100 грам
цукор з натуральною ваніллю
крохмаль кукурудзяний 50 граме
коньяк 20 грам
Пісочне тісто:
Сухі інгредієнти змішати, додати рубан масло, холодне. З'єднати до пісочної крихти, я роблю це в міксері, насадка лопатка, або вручну  в чашці. Додати яйце, вимішувати, поки маса не збереться в кулю. Прибрати в холодильник на 2-8 годин.
Розгортати зручно між двома листами пергаменту або пластикової плівки. Розкачати до товщина 3-5 мм, вирізати кола 15 см, наколоти виделкою. Випікати 2-4 хвилини, до рум'янцю, температура 180-200 °
Знімати з килимка / паперу обережно, щоб не поламати.
медові:
Масло, цукор і мед з'єднати, нагрівати у великій каструлі, на водяній бані, до розчинення цукру. Влити яйце, перемішати, знову нагріти, всипати соду, активно перемішуючи. Буде багато піни, збільшиться обсяг, будьте обережні. Зняти з вогню, всипати все борошно, добре перемішати. Залиште на 1 годину в холодильнику. Розкачати завтовшки 3-5 мм, наколоти виделкою. Випікати при 170 ° до рум'янцю, 3-5 хвилин. Вирізати кільцем 15 см, поки тісто гаряче, холодне буде кришитися.
Залишки  тіста спекти, подрібнити блендером в крихту.
Малиновий джем:
Малину розморозити, цукор змішати з пектином, всипати в малину. Довести до кипіння, всипати лимонну кислоту.
Полуничний Компоте:
Полуницю розморозити, влити лимонний сік. Цукор змішати з агаром, всипати в ягоду. Нагрівати до кипіння, додати цедру за смаком.
Заварний крем :
Цукор і крохмаль змішати, додати жовток, перемішати. Молоко трохи нагріти, по відчуттю гаряче для руки, 50 °. Влити половину молока в жовткову суміш, добре промісити, і повернути все в сотейник. Активно перемішувати, варити до перших бульбашок. Розподілити тонким шаром по плоскій поверхні, затягнути плівкою, швидко охолодити. Вбити масло і алкоголь блендером. Охолодити.
В збірці торт виглядає так:
Чергуючи медові і пісочні коржі, кожен корж змащуємо кремом. На один корж - повна столова ложка крему. Уклали 4 коржа, зверху полунична начинка, на розрізі можна побачити, що начинка не вкладається до самого краю. Далі знову 4 коржа, малинова начинка. І повторити. Збирати високий торт зручно в кільці, так як він досить рухливий в процесі. Прибрати на 3-8 годин в холодильник для стабілізації і просочення. Зверху змастити кремом, посипати крихтою. Як декор підійдуть свіжі ягоди. Насолоджуйтесь!

 P. S. По рецептурі! Медове тісто можете сміливо ділити на два, цілого рецепта буде багато, але я готую повний заміс, залишки просто зберігаю в морозилці.

Shares
facebook sharing button