Густий полуничний джем: швидкий та економний рецепт


полуниця,     джем    

Полуничний джем, зварений з додаванням згущуючої суміші – це економія часу і відмінний результат. Згодитьсяі  до випічки просто до чаю.

Для приготування джему з полуниці я використовую загусник-суміш з пектином "Конфітюрку" або по-іншому "желфікс", "Агар-агар". Цей порошок необхідний для отримання найкращого результату. Адже при його додаванні джем виходить дуже густим, а це значить, в майбутньому його легко можна буде використовувати для випічки і десертів.

Інгредієнти на банку 0,5 л :

полуниця – 500 г

цукор – 250 г

згущуюча суміш «Конфітюрка» – ½ пач.

Спосіб приготування:

Полуницю промиваємо і обриваємо чашолистки. Викладаємо в каструлю, в якій будемо варити полуничний джем. За допомогою блендера перетворюємо ягоди в однорідне пюре. Рівномірно висипаємо загущуючий  порошок. Перемішуємо все ретельно і ставимо масу на вогонь. Доводимо її до кипіння, обов'язково періодично перемішуючи. Потім всипаємо весь цукор. Перемішуємо і знову доводимо до кипіння. Варимо джем на невеликому вогні 4-5 хвилини. Постійно перемішуємо вміст каструлі і прибираємо піну. І тепер полуничну масу можна відправляти в банк. Перед тим, як наповнювати банку, її обов'язково треба добре вимити з содою і простерилізувати над парою або в духовці. А тепер в неї переливаємо гарячий джем. Поки він ще не загуснув, як слід. Коли охолоне, буде дуже густий. Закручуємо  кришкою, яку теж перед цим потрібно прокип'ятити.

Смачного!