Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

ТОРТ ЧОРНИЦЯ-ЛИМОН

ТОРТ ЧОРНИЦЯ-ЛИМОН
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
смачний торт

Діаметр торта 16 см

Інгредієнти:

Бісквіт 16 см

Борошно з’єднати з розпушувачем, перемішати. Яйця добре збити з цукром до освітлення та збільшення в обсязі. Влити олію та молоко, перемішати лопаткою. Ввести сухі інгредієнти та обережно перемішати. Влити окріп, перемішати. Додати цедру та ягоди чорниці, добре перемішати. Випікати при температурі 170°С близько 40-45 хвилин до сухої чистої шпажки. Готовий бісквіт загорнути у харчову плівку та покласти в холодильник на 6-8 годин.

Мус з чорниць:

Желатин замочити у холодній воді. Чорницю пюрувати блендером, додати цукор і нагріти. Вилити гаряче пюре на шоколад, розмішати до однорідної емульсії. Ввести набряклий желатин і ретельно розмішати, щоб желатин повністю розійшовся. Вершки збити до м'яких піків і поєднати з чорницею. Розлити по двох кільцях 14 см, заморозити.

Чорничне конфі

Желатин замочити у холодній воді. Чорницю з цукром пюрувати блендером, довести до кипіння, зняти, ввести набряклий желатин і добре розмішати, щоб він повністю розійшовся. Дати масі охолонути і розлити формами зверху на заморожений чорничний мус. Заморозити.

Крем:

Складаємо як на фото.

Смачного!

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook