Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

СТАРОПОЛЬСЬКИЙ РІЗДВЯНИЙ ТОРТ-ПРЯНИК

СТАРОПОЛЬСЬКИЙ РІЗДВЯНИЙ ТОРТ-ПРЯНИК
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
Період приблизно в першій половині-середині листопада – ідеальний час для приготування тіста для старопольських пряників

Період приблизно в першій половині-середині листопада – ідеальний час для приготування тіста для старопольських пряників, які ідеально підходять для Різдва.Йогосмак неймовірний і чим довше вона дозріває, тим він кращий.

Приготування торта приблизно на початку-середині листопада

У каструлю покласти цукор, мед і масло. Прокип’ятіть, періодично помішуючи, поки масло не розтане, і поки цукор не розчиниться, охолодіть. Змішайте молоко з содою. Борошно з’єднати з сіллю і спецією для пряників. До сухих інгредієнтів додати медову масу, молоко з содою, яйця і замісити тісто. Тісто буде пухким, покласти його в емальований, скляний або керамічний посуд, накрити тканиною і поставити в прохолодне місце на 4-6 тижнів.

Після закінчення цього часу розділіть тісто на 3 рівні частини. Розкачайте кожен з них до розмірів дека (приблизно 33x40 см). Випікайте кожен пиріг при 170* зверху вниз приблизно 15-18 хвилин, доки пиріг не стане золотисто-коричневим.

Смачного!

За матеріалами: https://www.instagram.com/p/Ckk_n_AIV8a/

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook