Огірочки "як з бочки" в пластиковій бутлі

Купуємо огірочки,  бажано брібні, не пустотілі.

Замочуємо у воді на 3-4 години.

Спеції та трави: кріп суцвіттями, листя та корінь хрону, листя смородини, листя вишні, гострий червоний перець, часник, листя селери, листя дубу( для хрумкості). Добре вимити.

В звичайній не кип'ячені  воді(бажано з власної свердловини) розчиняємо нейодовану сіль, з розрахунку 1 кг солі на 10 літрів води( пропорція правильна, не лякайтесь)

Зелень та часник нарізаємо і змішуємо. Розприділяємо по добре вимитих( з содою) банках. Акуратно, але плотно вкладаємо огірки. Зверху банки теж присипаємо зеленню.

Далі заливаємо огірочки холодним розсолом, під саме горло бутлі. Закриваємо пластиковими кришками і залишаємо бродити(не на сонці) 3-5 днів, все залежить від температури в домі.

Коли розсіл помутніє, процес завершився. Але майте на увазі, огірки не смачні, не лякатесь. Смачними вони стануть за кілька тижнів.

Далі ми зливаємо  весь розсіл.  Огрочки покриті білим нальотом. Ми знову наливаємо воду з крану в бутлі в сряхуючи бутель добре промиваємо огірочки, позбуваємось білого осаду. Коли нальот весь змито, ми докладаємо в бутель огірочки, бо вони мають здатність зменщуватись в об'ємі.

Далі ми заливаємо звичайною водою наші бутлі, стукаючи дном об стіл(має вийти все повітря) і заливаємо воду з крану(свердловини) по саме горлишко, навіть так щоб була гірка з води у горловині. І акупатно закручуємо кришки. Цей момент основний! Не повинно залишитись повітря у банці!

Закатані бутлі на 5 днів залишаємо в кімнаті( в темряві) на випадок якщо якась кришка вздується, ви просто відкриваєте банку і знову перемиваєте огірочки і наново заливаєте водою та закатуєте. Зберігаємо в підвалі, або іншому прохолодному приміщенні.

Ідеальні огірочки будуть готові не зразу, а через кілька тижнів!

Смачного! в нас такі оргірки простояли до весни))) далі закінчились!

 

Shares
facebook sharing button