Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

НІЖНИЙ ЧІЗКЕЙК БЕЗ ВИПІЧКИ!

НІЖНИЙ ЧІЗКЕЙК БЕЗ ВИПІЧКИ!
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
На смак, як пломбір,а зверху вершкова карамель та шоколадний ганаш
НІЖНИЙ ЧІЗКЕЙК БЕЗ ВИПІЧКИ!
На форму 20 см треба
Чізкейк:
Карамель:
Шоколадний ганаш:

Форму обтягнути харчовою плівкою з одного боку та поставити на рівну поверхню, з печива зробити крихту та з'єднати з молоком. Висипати у форму та розрівняти. Для чізкейку спочатку збити сир з цукровою пудрою і ваніліном до щільної маси, потім окремо збити холодні вершки 33% до міцних піків, на це піде близько 5-6 хвилин. До вершків додати сирну масу та збити ще трохи все разом. За фактом у нас виходить кремчиз на вершках. Перекласти чізкейк на основу та розрівняти, прибрати у холодильник мінімум на 12 годин.

Для карамелі розтопити цукор у сотейнику чи сковорідці з товстим дном. Коли цукор повністю розплавиться, додати гарячі вершки і швидко, акуратно перемішати, суміш вируватиме. Уварити цю суміш пару хвилин і пробити блендером разом із вершковим маслом. Перелити в контейнер, закрити плівкою в контакт, охолодити та прибрати в холодильник на 8 годин.

Для ганаша потрібно шоколад залити гарячими вершками та перемішати, щоб маса стала однорідною. Перелити в контейнер, накрити плівкою, охолодити та прибрати у холодильник на 8 годин.

Дістати готовий чізкейк, прикрасити карамеллю та шоколадом. Дістати його з форми і можна насолоджуватися.

Смачного!

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook