Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

КОКОСОВО-АНАНАСОВИЙ ТОРТ

КОКОСОВО-АНАНАСОВИЙ ТОРТ
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
КОКОСОВО-АНАНАСОВИЙ ТОРТ
Бісквіт:

Збити яйця із цукром. З'єднати борошно, розпушувач та кокосову стружку. З'єднати розтоплене масло, пюре кокосу та крохмаль. Додати борошняну суміш у яєчну, перемішати лопаткою. Додати кокосову суміш, перемішати. Довго не вимішувати. Вилити у 2 форми (у мене 14 см, оптимально брати 16-18 см), випікати 30-40 хвилин при t160. Охолодити у кільці. Поки теплі – загорнути у плівку, охолодити у холодильнику. Зрізати шапки, розрізати кожен на 3 частини, просочити.

Просочення:

З'єднати, нагріти до розчинення цукру

Ананасовий крем:

Замочити желатин. Поставити на плиту пюре, закип'ятити. Просто перед закипанням з'єднати цукор, жовтки та крохмаль вінчиком. Влити 1/2 гарячого пюре у жовтки, швидко помішуючи. Вилити жовткову масу назад у сотейник. Варити після закипання 1-2 хвилини. Додати масло, потім желатин, все розмішати. Закрити плівкою в контакт і охолодити 2-3 години. Перед використанням збити в міксері з насадкою вінчик 1-2 хвилини.

Крем:

Замочити желатин. З'єднати білий шоколад, кокосове пюре та вершки, нагріти, об'єднати вінчиком. Розчинити у масі (при t 40-50) желатин. Охолодити 2-3 години. Збити в міксері, потім додати рікоту та стружку, збити 1 хвилину.

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook