Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

Барвистий чізкейк без випічки всього з трьох інгредієнтів

Барвистий чізкейк без випічки всього з трьох інгредієнтів
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
Барвистий чізкейк без випічки – дуже смачний десерт

Інгредієнти:

Приготування:

4 желе в окремих мисках розчинити в склянці окропу, перемішати і залишити охолоджуватися. 1 Желе розчинити в 1 і 1/2 склянки окропу, перемішати і залишити охолоджуватися.

Недовго перемішайте 200 мл  сиркової маси і додайте 1 охолоджене желе, розчинене в склянці окропу, і недовго перемішайте. (Желе може бути рідким, але воно не може бути теплим). Після перемішування вилийте у форму, вистелену папером для випічки або харчовою плівкою. Поставити в холодильник до застигання. (приблизно 15 хвилин).

200 мл вершків збити до міцної піни, додати 1 охолоджене желе, розчинене в склянці окропу. І перемішати до з’єднання. Вилийте поверх застиглого шару в форму. Поставити в холодильник до застигання.

Недовго перемішайте 200 мл  сиркової маси та додайте 1 в розчинене в склянці окропу охолоджене  желе і перемішайте до з’єднання. Вилийте поверх застиглого шару в форму. Поставити в холодильник до застигання.

200 мл вершків збити до міцної піни, додати 1 охолоджене желе, розчинене в склянці окропу і коротко перемішати. Вилийте поверх застиглого шару в форму. Поставити в холодильник до застигання.

Додатково кожен шар можна додатково перемішати желе і підсолодити цукровою пудрою. Якщо після змішування з желе суміш вийшла недостатньо солодкою, додайте одну-дві столові ложки пудри.

Нарешті вилити охолоджене желе, розведене в 1 і 1/2 склянках окропу. Відкладіть для охолодження.

Смачного! 

За матеріалами: https://www.instagram.com/p/Cdf-NRdhL2R/

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook