Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

ПЛЯЦОК «ВИБУХ СМАКУ»

ПЛЯЦОК  «ВИБУХ СМАКУ»
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
ПЛЯЦОК  «ВИБУХ СМАКУ»
Бісквіт:

Яйця розділити на білки та жовтки. Білки збити з|із| половиною цукру до отримання еластичної меренги. Починайте на низькій швидкості міксера, поступово збільшуючи її до середньо-високої. В окремій мисці збити жовтки з рештою цукру - маса посвітлішає і збільшиться в обсязі. Вершкове масло розтопити, сухі інгредієнти змішати і просіяти. У жовтки акуратно вмішати третину меренги, потім у два заходи додати сухі інгредієнти, дбайливо перемішуючи лопаткою. Пару ложок тіста додати до масла, добре перемішати. Отриману масляну суміш додати до тіста, а потім вмішати  залишки меренги. Перелити у форму 18 см і випікати в розігрітій до 160-170 ° С духовці близько 40 хвилин. Готовність перевіряти зубочисткою. Охолодити і розрізати на 2 коржі.

Безе:

Білок із цукром підігріти на водяній бані, постійно помішуючи, до розчинення цукру. Зняти з лазні та збити на високій швидкості міксера до утворення твердих піків. Вмішати подрібнений фундук. Застелити деко папером для випічки і сформувати з меренги 2 диски діаметром ~16-17 см. У духовці вони трохи збільшаться в розмірі, а нам потрібно, щоб діаметр безе збігався з діаметром бісквіту. Якщо підгадати не вдалося, просто обріжте краї безе за допомогою зубчастого ножа. Сушити при 100 С близько 1.5-2 годин. Охолодити на ґратах.

Просочення:

Для просочення воду з цукром довести до кипіння та заварити каву. Охолодити.

Крем:

М'яке вершкове масло збити і прибрати вбік. У сотейникуоб’єднати воду з цукром та довести до температури 121 ° С (якщо немає термометра, зробіть пробу на м’яку кульку. Поки готується сироп, збити яйце та жовток до піни. Продовжуючи збивати, на низьких обертах струмком влити цукровий сироп. Збільшити швидкість і збивати масу, поки та не охолоне до 36°С. На цьому етапі можна додавати м'яке вершкове масло. Зменшити оберти міксера та частинами ввести масло, щоразу перемішуючидо однорідності. У результаті повиненвийти гладкий крем. В кінці додати фундучну пасту.

Складання: бісквіт - просочення - крем -безе - крем - безе - крем - бісквіт - просочення – крем

Смачного!

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
ПЛЯЦОК  «ВИБУХ СМАКУ»