5 найкращих рецептів бюджетних кремів

крем

Багато  з нас не можуть купити вершковий сир, і не всім подобається  його солоний смак. Ось вирішила вам написати кілька рецептів, в яких немає "закордонних сирів", все наше вітчизняне.

КРЕМ №1
Складові:

Сир 9% жирності - 250 г
Згущене молоко - 50 г
Вершкове масло - 180 г
Цукрова пудра - 50 г

Спосіб приготування:
Сир і згущене молоко пробити блендером до однорідної гладкої маси. Масло і пудру збити міксером до білого хвилини 3-5. Змішати дві маси лопаткою. Все готово!

КРЕМ №2
Складові:

Сиркова маса -250 г
Масло -150 г
Цукрова пудра -20 г

Спосіб приготування: Всі збити разом і охолодити.

КРЕМ №3
Складові:
Швейцарська масляна меренга:

Вершкове масло - 180 г
Цукор - 150 г
Білки - 120 г (3 шт. С0)
Лимонна кислота - щіпка

Спосіб приготування:
Ставимо чашу з білками і цукром на водяну баню (чаша не повинна торкатися води) і безперервно помішувати масу віночком. Прогріваємо до повного розчинення цукру. Знімаємо чашу з бані і збиваємо міксером, починаючи із середньої швидкості, поступово збільшуючи до максимальної. В середині збивання додаємо дрібку лимонної кислоти. Збиваємо до твердих піків. Також до пишності і посвітління збиваємо розм'якшене вершкове масло. У 2 етапи додаємо масло в білки. Перемішуємо на середній швидкості, потім, коли масло вмішається, підвищуємо швидкість до максимальної і збиваємо протягом 5 хвилин. Все готово!

КРЕМ №4 (ПЛОМБІР)
Складові:

Сметана 20% - 350 г
Цукор - 110 г
Яйце -1 шт.
Борошно - 3 ст.л.
Ванілін - 1,5 г
Вершкове масло - 120 г

Спосіб приготування:
В вогнетривкої чаші змішуємо сметану, цукор, борошно, яйце, ванілін. Ставимо на водяну баню, весь час помішуючи доводимо масу до загустіння. Скільки це по часу? Чим жирніша і якісніша сметана, тим швидше маса загусне, від 10 до 20 хвилин. Як зрозуміти, що маса досить уварилася? Вмочіть ложку в крем, проведіть пальцем по тильній стороні, якщо отримана смужка не затікає - все, крем готовий.  Знімаємо його з водяної бані і залишаємо охолоджуватись до кімнатної температури. Масло кімнатної температури збиваємо до білого, за часом займає у мене хвилин 5, потім не перестаючи збивати додаємо наш остуджений крем по столовій ложці, кожного разу добре промешуючи масу. Так збиваємо всю масу. На виході отримуємо однорідний, щільний крем. Прибираємо його в холодильник на стабілізацію. За цей час крем набуде ще більш щільну консистенцію, в ньому як то кажуть "ложка стоїть".

КРЕМ №5
Складові:

Молоко-500 мл.
Жовтки-3 шт.
Борошно-3 ст.л.
Цукор-200 г
Вершкове масло-200 г

Спосіб приготування:
Молоко (400 г) довести до кипіння, але не кип'ятити. В окремій чаші змішати яйця, цукор і борошно, додати решту 100 мл молока. Змішати до однорідності і влити в гаряче молоко. Варити постійно помішуючи, до загусання, я знімаю з вогню як з'являються перші "бульки". Охолоджуємо, накриваючи крем впритул харчовою плівкою. Потім додаємо 200 г вершкового масла за бажанням.

Смачного!