Карамельний крем


карамель,     згущене молоко,     крем    

Карамельний крем

- Складові:

200 гр. вареного згущеного молока,
200 мл. молока,
200 гр. вершків 30-35% (можна замінити вершковим маслом),
2-2,5 ст.л. борошна,
1 ст.л. цукру,
5 гр. ванільного цукру.

- Як приготувати:

Борошно змішати в невеликій ємності з цукром і безперервно розмішуючи суху суміш виделкою або вінчиком, влити 50 мл молока кімнатної температури. Розмішати до отримання густої і однорідної маси. Безперервно помішуючи її, влити по 50 мл всю решту молока (ретельно перемішуючи після кожного разу).
Перелити  отриману рідину в каструлю з товстим дном і поставити на вогонь. Безперервно помішуючи крем, проварити до загустіння (консистенція сметани). Зняти каструлю з плити, накрити кришкою і остудити до теплої температури (40-50С).
Додати до заварному крему половину згущеного молока, ванільний цукор і перемішати до рівномірного кольору. Додати решту згущеного молока і знову перемішати. Отриманий крем накрити кришкою і прибрати в холодильник як мінімум на годину для охолодження (можна на ніч).
Через зазначений час збити охолоджені вершки або розм'якшене масло кімнатної температури міксером на високих оборотах до пишності. Не перестаючи збивати вершки / масло, додати поступово весь крем, збиваючи до однорідності після кожної ложки.
Отриманий карамельний крем можна використовувати для приготування десертів, тортів і прикраси випічки відразу після приготування.

Shares
facebook sharing button