Торт «Три креми» (Tarte «Trois crèmes»)

Торт «Три креми» (Tarte «Trois crèmes»)

Інгредієнти

Бісквітна основа для торта шоколадна 3 штуки(купуємо готову!!!!)

Еспрессо 100 мл

Гіркий шоколад 100 г

Вершки 35% -ві 370 мл

СИР маскарпоне(або домашній, не кислий, протертий крізь сито) - 250 г

Жовток яєчний 4 штуки

Цукор - 120 г

Цукрова пудра 2 столові ложки

Какао 3 столові ложки

1. Спочатку зіб'ємо перший крем: жовтки і цукор впевнено збиваємо до пишної маси і повного розчинення цукру, потім додаємо маскарпоне і збиваємо ще 2-4 хвилини. Перший, основний корж, акуратно просочуємо еспресо, але не переборщуємо - немає ніякої необхідності в розмоканні коржа. Потім на нього викладаємо жовтковий крем, посипаємо какао і накриваємо другим коржем.

2. Другим кремом будуть просто збиті вершки. 200 мл холодних вершків збивати на льоду (я це роблю на снігу) до легкого загустіння, потім додати цукрову пудру і збивати вже до стану щільного крему. Викладаємо крем на корж і розрівнюємо. Третій, останній корж скроплюємо еспресо і завершуємо піраміду.

3. Готуємо ганаш: 170 мл вершків нагріваємо на водяній бані, але не кип'ятимо. Як тільки вони будуть близькі до закипання, додаємо в них поламаний на маленькі часточки шоколад, і, постійно помішуючи, чекаємо перетворення в емульсію, тобто в абсолютно гладку і глянсову субстанцію. Готовим ганашем обмащуємо весь торт, і поміщаємо його в холодильник як мінімум на годину, максимум - на ніч.

За матеріалами http://eda.ru/recepty/vypechka-deserty/tort-tri-krema-tarte-trois-cremes-27034

Shares
facebook sharing button