Шоколадний ТОРТ-МУС з шоколадним фундуком

Шоколадний ТОРТ-МУС з шоколадним фундуком

Інгредієнти на форму 18 см:

Для торта:

Яйця - 8 шт.

Цукор - 220 г

Кукурудзяне борошно - 130 г

Какао - 70 г

Борошно пшеничне - 2 ст. л.

Сода - 1 ч. л.

Масло вершкове (розтоплене) - 100 г

Для шоколадного мусу і прикраси:

Масло вершкове - 400 г

Шоколад темний або молочний - 400 г

Вершки жирні - 600 мл

Цукрова пудра - 4 ст. л.

Фундук в темному шоколаді - для прикраси

приготування:

1. Змащуємо дві однакові форми для випічки діаметром 18 см. Духовку ставимо на 180º С. Збиваємо яйця з цукром міксером до густої світло-жовтої маси (приблизно 5-6 хвилин).

2. Просіваємо і перемішуємо кукурудзяне борошно, какао, пшеничне борошно, соду. Додаємо до яєць і збиваємо. Тонкою цівкою вливаємо в тісто охолоджене розтоплене масло і продовжуємо збивати. Маса повинна бути однорідною, без борошняних грудочок.

3. Ділимо тісто порівну між двома формами. Випікаємо в центрі духовки з конвекцією  20-30 хвилин. Дістаємо, трохи охолоджуємо і перевертаємо на папір для випічки для повного охолодження коржів.

4. Як тільки коржі охололи, розрізаємо гострим ножем, бажано з зазубреним лезом, кожен корж на 3 частини. У результаті повинно вийти 6 коржів. Їх можна приготувати за день до самого торта і зберігати в герметичному контейнері.

5. У чаші міксера збиваємо масло на високій швидкості до отримання однорідної і пишної маси. Розтоплюємо шоколад в мікрохвильовій печі або на водяній бані. Остуджують і додаємо його до масла.

6. В іншій мисці збиваємо вершки і цукрову пудру до стану м'яких піків. Обережно вводимо збиті вершки в шоколадну масу і перемішуємо лопаткою .

7. Збираємо торт: нижній корж поміщаємо на велике блюдо. Змащуємо його шоколадним мусом, все розрівнюємо, прибираємо зайве. Накриваємо другим шаром коржа і точно також наносимо шоколадний крем-мус. Таким чином робимо з усіма коржами.

8. Потім покриваємо весь торт шоколадним мусом, згладжуємо нерівності кондитерським шпателем або лопаткою. Прибираємо в холодильник на 1 годину. Перед подачею прикрашаємо зверху фундуком в темному або білому шоколаді.

Приємного апетиту!, за матеріалами https://vk.com/desetromaniya?z=photo-103051133_456250935%2Fwall-103051133_49639

Shares
facebook sharing button