Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

Напої акогольні напої мед

Медовуха в домашніх умовах

Медовуха в домашніх умовах
Напої акогольні напої мед
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

Медовуха в домашніх умовах – інгредієнти:

Медовуха - рецепт приготування:

  1. Мед розведи в теплій воді, постав на вогонь, доведи до кипіння і вари на повільному вогні протягом 1-2 годин, весь час знімаючи піну. Не бажано залишати каструлю без нагляду, тому що сироп швидко википає. У міру википання вливай воду.
  2. Кількість і склад спецій можна змінити на свій смак. Їх можна і взагалі не додавати в медовуху, обмежившись лише хмелем. Хміль і спеції загорни в марлевий мішечок і опусти в киплячий сироп. Бажано також покласти всередину якийсь вантаж (камінчик або ложку), щоб мішечок опустився на дно, а не плавав по поверхні. Вари спеції приблизно півгодини.
  3. Отримане медове сусло остуди. Рецепт медовухи в домашніх умовах вимагає, щоб температура рідини була не вище за 40°С, інакше дріжджі загинуть і не дадуть бродіння. Трохи сусла відлий у чашку, додай дріжджі і дочекайся, щоб вони почали пінитися.
  4. Потім влий закваску в сусло. А саме сусло перелий в ємність, встанови гідрозатвор і залиш медовуху бродити при температурі 25-30°С приблизно на 2 тижні.
  5. Після того, як медовуха закінчила бродити, відфільтруй її і влий стакан міцно завареного чорного чаю.
  6. Знову відфільтруй готову медовуху, розлий по скляних пляшках і залиш настоюватися в прохолодному місці приблизно ще на 2 тижні. Готову медовуху можна підсолодити за смаком.

Смачного!

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook