Ням-ням за 5 хвилин

Як зробити фрапучіно вдома

Категорії: напої

Фрапучіно - неймовірно смачний холодний кавовий напій, відомий у всьому світі завдяки мережі кав'ярень Старбакс. Англійське слово «frappuccino» утворено шляхом з'єднання французького слова «фраппе» і слова «капучіно». Таким чином сам термін фрапучіно означає густий кавово-молочний коктейль з морозивом.

З 1995 року напій фрапучіно подається в мережі кав'ярень Старбакс, і сьогодні в кав'ярнях можна зустріти безліч різновидів фрапучіно. Особливо цей кавовий напій популярний влітку, коли гарячі напої не користуються таким попитом через високу температуру повітря. Завдяки фрапучіно любителям кави тепер не доводиться шукати компроміс між прохолодними напоями і кавою.

Фрапучіно чудово освіжає завдяки вмісту в його складі морозива і колотого льоду. Залежно від різновиду коктейлю, у фрапучіно можуть додаватися різні сиропи: шоколадний, карамельний, айріш-кофі, полуничний і т.д.

Цікаво, що існує також вегетаріанський фрапучіно на основі соєвого молока і навіть фрапучіно без кави на основі чаю. Але ми з вами поговоримо все-таки про фрапучіно з справжнім молоком.

Як зробити фрапучіно в домашніх умовах
Зробити фрапучіно в домашніх умовах не так вже й складно, потрібно всього лише придбати всі необхідні інгредієнти в магазині. Там також знадобиться стаціонарний блендер для подрібнення і збивання всіх інгредієнтів.

Фрапучіно як в Старбаксі
До вашої уваги - 3 рецепта фрапучіно як в Старбаксі. Кожен з цих трьох коктейлів можна готувати як з використанням кави, так і без неї. У традиційному вигляді кава в ці три коктейлі не додається.

1.Ванільне морозиво - 2 кульки;
Холодний подвійний еспресо - 100 мл;
Лід колотий - 1/2 склянки(щоб його приготувати завертаємо кубики льоду в рушник в вдаряємо чимось важким зверху);
Молоко - 3/4 склянки;
Коричневий цукор - 1/2 чайної ложки;
Малиновий сироп - 2 столові ложки;
Збиті вершки.
Ванільне морозиво, лід, каву, молоко і цукор збиваємо в блендері. Додаємо малиновий сироп і збиваємо ще раз. Переливаємо в стакан і зверху красиво заливаємо збитими вершками.


2.Ванільне морозиво - 2 кульки;
Холодний подвійний еспресо - 100 мл;
Лід - 1/2 склянки;
Молоко - 3/4 склянки;
Коричневий цукор - 1/2 чайної ложки;
Шоколадний сироп - 3 столові ложки;
Шоколадна стружка - 1 столова ложка;
Збиті вершки.
Ванільне морозиво, лід, каву, молоко і цукор збиваємо в блендері. Додаємо шоколадний сироп і шоколадну стружку. Ще раз збиваємо. Переливаємо фрапучіно в стакан, заливаємо збитими вершками і посипаємо коктейль зверху шоколадною стружкою.

3. Ванільне морозиво - 2 кульки;
Холодний подвійний еспресо - 100 мл;
Лід - 1/2 склянки;
Молоко - 3/4 склянки;
Коричневий цукор - 1/2 чайної ложки;
Цукровий сироп з корицею - 2 столові ложки;
Цинамонові подушечки (Сinnamon toast crunch cereal) - 1/4 склянки( на крайняк згодиться просто мелена кориця);
Збиті вершки.
Ванільне морозиво, лід, каву, молоко і цукор збиваємо в блендері. Додаємо сироп і  подушечки кориці, після чого збиваємо коктейль в блендері. Виливаємо коктейль в стакан, поливаємо збитими вершками і посипаємо корицею.

За матеріалами https://prostoloca.ru/kak-sdelat-frappuchino