Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

Напої вершки кава

Кава "Борджія"

Кава "Борджія"
Напої вершки кава
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

Кава "Борджія"

Напевно вам знайоме це іспанське прізвище і трагічна, проте дуже насичена історія їхнього роду.

Однак, крім непривабливих рис характеру, були у представників цього древнього роду і позитивні, привабливі якості - інакше як би двоє з них стали римськими папами, а декілька - кардиналами? Напевно Борджіа були ще й людьми з твердим характером, раціональним мисленням і сильною волею.

До речі, рецепт кави, який ми вам запропонуємо, в чомусь нагадує саме такі риси - він точно буде міцним і зі своїм, особливим, характером.

Інгредієнти:

Сильнообсмажена кава

200 грам темного шоколаду

50 мілілітрів молока

Збиті вершки

Апельсинова цедра

Для початку потрібно буде приготувати гарячий шоколад. Весь потрібний за рецептом шоколад розламайте на невеликі шматки. Підігрійте молоко приблизно до 50 градусів і опустіть туди наламай шоколад. Поставте шоколад і молоко на найбільш повільний вогонь, який можете зробити, і розтоплюйте шоколад, постійно помішуючи рідину. Не давайте молоку кипіти - воно має бути просто гарячим.

Зваріть каву в кавоварці, кавомашині або турці. Головне завдання - отримати дуже міцний напій, ну, і, зрозуміло, такий, який буде подобатися вам.

Зварену каву спочатку змішайте з такою ж кількістю гарячого шоколаду, який ви приготували. Процідіть суміш і розлийте її по чашках - так, щоб напій займав приблизно дві третини їх обсягу. Прикрасьте каву заздалегідь збитими (або готовими) вершками - їх має бути стільки, щоб заповнити чашки доверху. Вершки посипте зверху цедрою апельсина, натертою на тертці - і подавайте до столу.

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook