Хорватський "ТОРТ над всіма тортами"

Чудова хорватська жінка, яка поділилася цим рецептом, написала зворушливі слова.

Більше 20 років вона готує "ТОРТ  над всіма тортами" за рецептом подруги, яка пішла з життя десять років тому. Напередодні свого дня народження автор готує його в черговий раз і щедро ділиться рецептом з усіма з глибокою надією, що смак цього чудового торта стане частиною життя багатьох людей і таким чином це стане даниною пам'яті подрузі.

Інша хорватська жінка зробила дивовижні знімки, які ви можете бачити в цьому пості.

складники

    Для коржа:

3 х 5 яєчних білків

3 х 10 ложок цукрової пудри

3 х 5 ложок мелених волоських горіхів

3 х 2 ложки борошна

 Для крему:

1 літр молока

15 жовтків

10 ложок цукру

9 ложок борошна

250 г цукрової пудри

250 г маргарину / олії

150 г мелених волоських горіхів

трохи молока, щоб запарити горіхи

200 г темного шоколаду

250 мл жирних вершікв(збиваємо з ванільним цукром)

1. Зробити окремо тричі тісто для трьох коржів(щоб не опало поки печеться кожен корж) з 5 яєчних білків, 10 столових ложок цукрової пудри, 5 столових ложок волоських горіхів і 2 столових ложок борошна для кожного. Борошно і терті волоські горіхи перемішати і ложкою обережно додати в тугий сніг з білків з цукром. Кожен корж випікати при температурі 180 градусів близько 25 хвилин. Коли спечутся, прикрити рушником на час поки буде готуватися крем.

2. Крем. 7 жовтків  змішати з 10 ложками цукру, 9 ложками борошна і зварити крем в 1 л молока. Збити 8 жовтків з 250 г цукрової пудри. Окремо збити 250 г вершкового масла, і поступово з'єднати з жовтками, помішуючи  до однорідності. В 1/3 крему додати 150 г горіхів, запарених молоком (молока треба трохи, тільки щоб горіхи стали м'якими). В інші 2/3 крему додати 200г розтопленого на слабкому вогні шоколаду.

3. Збити вершки з ваніліном.

Зібрати торт: корж, вершки, темний крем, корж, вершки, горіховий крем, корж, вершки, темний крем.

Вершками змастити боки і верх. Автор поверхню торта воліє покривати не вершками а темним кремом, тому що його досить багато.

Торт виходить великий, настільки кремовий, що коржі майже не відчуваються. Верх можна присипати тертим шоколадом

Рецепт взято  http://blog.meta.ua/communities/lyublyu-vkusnoe-ikrasivoe/posts/i3470618/першоджерело http://www.coolinarika.com/recept/torta-nad-tortama/

Shares
facebook sharing button