Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

випічка святкові страви паска

Шоколадна паска

Шоколадна паска
випічка святкові страви паска
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

ШОКОЛАДНА ПАСКА

Вам знадобиться: молоко - 1 ст., Цукор - 2/3 ст., Горілка - 1 ст. л., шоколад - 50 г, какао-порошок - 2 ст. л., масло вершкове - 125 г, яйця - 2 шт., сіль - 0,5 ч. л., цедра апельсина і лимона, родзинки, борошно, дріжджі сухі - 1 ч. л. Для глазурі: чорний шоколад

Спосіб приготування. Збити до крутих піків 2 охолоджених білка, змішати сухі дріжджі з борошном жовтки розтерти з цукром. Натерти цедру апельсина і лимона .

Змішати жовтки з цукром, додати сюди м'яке вершкове масло, сіль, цедру. Додати молоко і горілку. Додати какао і розтоплений шоколад. Помішуючи, підсипаємо борошно з дріждями. Тісто вимішувати, поки не буде відставати від стінок посуду. Тепер додамо збиті в піки білки і висипаємо сюди родзинки і цукати.

Тісто у нас вийшло липуче, тягуче. Таким ми його і залишимо для підйому в теплому місці. Коли підійде, обмяти акуратно і покласти тісто в змащену форму для випічки. Це може бути одиа велика паску або кілька маленьких. Тісто заповнити на половину форми. Пекти паску до готовності. А коли вистигне вимастити розтопленим шоколадом!

СМАЧНОГО!

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook