Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

тісто випічка заварний крем заварне тісто

Заварні кілечка та заварний крем

Заварні кілечка та заварний крем
тісто випічка заварний крем заварне тісто
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

Заварні кілечка, тісто:
30 грам вершкове масло
20 грам олія
110 грам яйце
20 грам цукор
5 грам сіль
120 грам борошно
90 грам вода

Довести до кипіння воду, сіль, цукор, масло. Зняти з вогню, всипати все борошно відразу, перемішати. Повернути на тихий вогонь. Починаємо процес заварювання борошна - ваше завдання випарувати певну кількість вологи шляхом легкого "обсмажування" тіста. Розтираєте тісто по каструлі, тут же збираєте, перемішуєте, не допускаючи пригорання. Лопатку краще взяти щільну. Як тільки ви бачите, що тісто заблищало, готово. Укладаємо в чашу міксера, насадка лопатка, охолоджуємо на повільній швидкості (можна вручну помішувати). Потім вводимо яйце, потроху, постійно перемішуючи, доводимо до потрібної консистенції. Тісто гарне, блискуче, лягає стрічкою (ви піднімаєте лопатку, тісто сповзає з неї суцільною м'якою смугою, як атласна стрічка). Готово! Можна відсажувати кільця. Я брала насадку зірка, діаметр кілець приблизно 8 см, 6 штук. 
Час і режим випікання:
170 градусів, без конвекції, 25 хвилин, до рум'яної скоринки. Тістечка всередині трохи з "м'яском", на 80% порожні. Ще з випікання! Тут, насправді, все дуже індивідуально, залежить від духовки. Моя газова, задуває і погано тримає градус, тому я йду таким шляхом: розігріваю до максимуму, ставлю, і кожні 10 хвилин знову піднімаю температуру.
Начинка за бажанням, я люблю посипати пудрою або покрити помадкою. Дочка любить із заварним кремом, а чоловік з збитими вершками, варіантів маса
крем:
молоко 500 грам
жовток 100 грам
масло м'яке вершкове 220 грам
цукор 150 грам
крохмаль кукурудзяний 40 грам
Коньяк 50 грам
З'єднати цукор, крохмаль, жовток. Молоко трохи підігріти, до 40 градусів (зовсім трохи тепліше руки), влити половину в жовткову суміш, добре промісити, і повернути все в сотейник. Постійно і активно, перемішуючи вінчиком, довести до 82-85 (перше булькання). Остудити крем до 35-40, вбити вершкове масло, потім коньяк. Дати стабілізуватися в холодильнику.

Смачного!

За матеріалами: https://www.instagram.com/p/BbENQy8FqcG/?taken-by=kismet.cake

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook