Варення з ревеню та яблук

ІНГРЕДІЄНТИ
2 кг ревеню
4 зелених яблука симиренка
2 лимона
1 апельсин
5 гілочок м'яти
2 кг цукру

ПОКРОКОВИЙ РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ

Крок 1
Стебла ревеню очистіть за допомогою ножа для чищення овочів від грубої шкірки із зовнішнього боку. Наріжте ревінь поперек шматочками довжиною 1,5 см. якщо стебло дуже широке, його можна розрізати уздовж навпіл.
Крок 2
Почистіть яблука від серцевини, розрізавши кожне уздовж на 6 частин. Якщо шкірка жорстка, можете її видалити. Наріжте м'якоть поперек шматочками товщиною 1,5 см.
Крок 3
З лимонів і апельсина ножем для чищення овочів зніміть тонкий шар цедри смужками, вичавіть сік з цитрусових. Дуже дрібно наріжте стебла м'яти і листочки 2 гілочок (інші листочки не знадобляться).
Крок 4
Збризніть дно  каструлі  для варіння варення або сотейника з товстим дном водою, всипте цукор, полийте його цитрусовим соком, змішаним з 1 склянкою води. Помішуючи, на середньому вогні розтопіть цукор, зваріть сироп, знімаючи піну, 10 хв.
Крок 5
Покладіть в сироп ревінь і яблука, додайте м'яту і цедру, на самому сильному вогні доведіть до кипіння, відразу ж зменшіть вогонь до мінімального, варіть 3 хв., знімаючи піну. Вимкніть вогонь, варення повністю остудіть.
Крок 6
Повторіть швидке доведення до кипіння, 3-хвилине варіння і повне охолоджені ще 3 рази. Готове гаряче варення розлийте по банках і закрийте.

Смачного!

Shares
facebook sharing button