Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

випічка торт вишні шоколад пудинг молоко

Торт "Хвилі Дунаю"

Торт "Хвилі Дунаю"
випічка торт вишні шоколад пудинг молоко
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

1 велика склянка вишень
250 г + 80 г масла
250 г борошна
225 г цукрової пудри
дрібка солі
4 яйця
1 маленька пачка розпушувача
1 ложка какао
1 пачка "zlatý klas" (польський пудинг )

ПРИМІТКА. Упаковка Злата класу на основі кукурудзяного крохмалю містить 40 г сухої суміші для приготування крему. Його можна замінити пачкою сухої суміші для приготування пудингу (т.зв. заварного крему)
300 мл молока
50 г +75 г + 200 г шоколаду
  
1. Перш за все поставити зціджувати звільнені від кісточок вишні. Круглу форму для тортів діаметром 18 см змастити невеликою кількістю олії і присипати борошном. Духовку включити на 170 С.

2. Для приготування коржа 250 г масла розтерти з 250 г цукру і дрібкою солі. Розтирати до освіти світлої повітряної маси. Потім по одному додати яйця не припиняючи збивати. В кінці додати борошно з розпушувачем і ще трохи продовжити процес збивання.

3. Половину тіста відкласти в іншу ємність. Розтопити 50 г шоколаду на паровій бані, додати ложку какао. Додати цю суміш до однієї частини тіста.

4. Половину світлого тіста вилити у форму. Розрівняти. На світле тісто налити половину темного тіста ... половину вишень розподілити по поверхні і кожну втиснути майже аж до дна. Випікати  35-40 хвилин. Аналогічно приготувати другий корж.

5. Крем приготувати з звареного пудингу і масла ... тобто зварений пудинг остудити, потім додати його до збитого із цукром масла (щоб уникнути згортання крему пудинг додається до масла невеликими порціями).

6. На один корж нанести частина крему, залити розтопленим, але не гарячим 75 г шоколадом, залишити до повного затвердіння шоколаду. На шоколад нанести шар крему. На нього покласти перевернутий други корж. (Для збереження рівної форми торта це можна робити в формі)

7. Приготований таким чином торт витримати в холодильнику до наступного дня. Після чого розтопити 200 г шоколаду, витягти з форми торт і полити всю його поверхню шоколадом.

Для покриття торта і для шоколадного прошарку в розтоплений шоколад додаю трошки масла. Тоді при нарізці буде менше шоколадних "осколків" і порційні шматочки матимуть більш естетичний вигляд.
 

За матеріалами: https://gekleckert.de/doppeldeckende-donauwellentorte/

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook