Оселедець під шубою у лаваші


яйця,     оселедець,     морква,     буряк,     шуба    

Як приготувати оселедець під шубою в лаваші? Легкість рук і винахідливість допоможе вам, а також наш покроковий рецепт врятують вас і підкажуть, на які моменти слід звернути увагу при готуванні.
Складові:
Лаваш - 3 Штуки
Майонез - 200 Грам
Буряк відварний - 1-2 Штук
Морква відварна - 2 Штуки
Яйця відварні - 5 Штук
Оселедець - 1 Штука
Зелень - 1

Лист лаваша розділіть на 2 частини. Для 1 рулету на 4-6 чоловік нам необхідно буде 3 великих овальних лаваша.
На лист фольги (обов'язково використовуйте фольгу) викладіть половинку аркуша лаваша. Змастіть його майонезом. Але не кладіть багато майонезу. Лише ледь змастіть лаваш.
Відварений  буряк почистіть і натріть на дрібній тертці. Буряк викладіть рівним шаром на весь шматок лаваша. Змастіть лаваш майонезом.
Почистіть  і натріть на дрібній тертці відварену моркву. Розподіліть по всьому листку лаваша. Накрийте новим шматочком лаваша. Це буде вже третій шар (третя половинка лаваша).
Натріте на тертку відварені яйця. Викладіть на лаваш і розподіліть. Накрийте новим листком лаваша. Жоден з шарів я не солила. У мене досить солі в майонезі і оселедця. Якщо вам мало, посоліть за смаком кожен шар.
На новий прошарок  лаваша викладіть нарізану дрібно зелень.
Соленуий або слабосолений оселедець почистіть від кісток і шкірки. Наріжте м'ясо риби невеликими кубиками і викладіть на край  конструкції з лаваша.
Припідніміть край лаваша фольгою. ЗАверніть лаваш в рулет, використовуючи фольгу. Якщо діяти виключно руками, лаваш трісне і начинка випаде. При використанні фольги такого не відбувається.
Оберніте рулет у фольгу і залиште в холодильнику на 30 хвилин.
Нарежьте весь рулет відразу. Викладіть на блюдо і подайте до столу. Яскравий, барвистий і святковий варіант "Оселедці під шубою" в лаваші готовий.

Shares
facebook sharing button