Хрумкі квашені огірочки "як з бочки": простий рецепт від моєї невістки


солоний огірок,     квашені огірки    

Купуємо огірочки,  бажано брібні, не пустотілі.

Замочуємо у воді на 3-4 години.

Спеції та трави: кріп суцвіттями, листя та корінь хрону, листя смородини, листя вишні, гострий червоний перець, часник, листя селери, листя дубу( для хрумкості). Добре вимити.

В звичайній не кип'ячені  воді(бажано з власної свердловини) розчиняємо нейодовану сіль, з розрахунку 1 кг солі на 10 літрів води( пропорція правильна, не лякайтесь)

Зелень та часник нарізаємо і змішуємо. Розприділяємо по добре вимитих( з содою) банках. Акуратно, але плотно вкладаємо огірки. Зверху банки теж присипаємо зеленню.

Далі заливаємо огірочки холодним розсолом, під саме горло банки. Закриваємо пластиковими кришками і залишаємо бродити(не на сонці) 3-5 днів, все залежить від температури в домі.

Коли розсіл помутніє, процес завершився. Але майте на увазі, огірки не смачні, не лякатесь. Смачними вони стануть за кілька тижнів.

Далі ми зливаємо через кришку з дірочками весь розсіл.  Огрочки покриті білим нальотом. Ми знову наливаємо воду з крану в банки в сряхуючи банку добре промиваємо огірочки, позбуваємось білого осаду. Коли нальот весь змито, ми докладаємо в банку огірочки, бо вони мають здатність зменщуватись в об'ємі.

Далі ми заливаємо звичайною водою наші банки, стукаючи дном банки об стіл(має вийти все повітря) і заливаємо воду з крану(свердловини) по саме горлишко, навіть так щоб була гірка з води у горловині. І акупатно закатуємо кришки. Цей момент основний! Не повинно залишитись повітря у банці!

Закатані банки на 5 днів залишаємо в кімнаті( в темряві) на випадок якщо якась кришка вздується, ви просто відкриваєте банку і знову перемиваєте огірочки і наново заливаєте водою та закатуєте. Зберігаємо в підвалі, або іншому прохолодному приміщенні.

Ідеальні огірочки будуть готові не зразу, а через кілька тижнів!

Смачного! в нас такі оргірки простояли до весни))) далі закінчились!