Торт "Шоколадний трюфель"(без випічки)


Торти,     шоколад,     вершки,     трюфель    

Торт "Шоколадний трюфель"

Складові:

Для основи:

200 г печива (Марія або інше)

70 г розтопленого вершкового масла

Для трюфельного мусу:

500 г чорного шоколаду (мінімум 55% какао)

100 г меду

Лікер Бейліс 100 мл

600 мл вершків (35% жирності)

Дрібка солі

Для верхнього шару шоколаду:

80 мл вершків

80 г чорного шоколаду

20 г вершкового масла

Для шоколадних цукерок-трюфелів (за бажанням):

50 г цукру

100 мл вершків (35% жирності)

40 г вершкового масла

200 г чорного шоколаду (мінімум 55% какао)

Покрити роз'ємну форму 23см в діаметрі з боків, папером для випічки або спеціальною плівкою (краще ацетатною). Якщо покривати папером, застелити на дні форми, а потім змастити боки форми маслом і прикріпити папір, так він буде краще триматися і не спадати.

Підготувати основу, для цього змішати подрібнене в крихту печиво з розтопленим маслом і добре перемішати.

Отриману масу викласти на дно форми і притиснути щільно рівним шаром, за допомогою ложки або склянки. Після помістити форму з печивом в холодильник.

Щоб приготувати трюфельний мус, нарізати шоколад і помістити його в скляну миску. Додати мед, Бейліс і сіль. Помістити в мікрохвильову піч з 30 секундними інтервалами, добре помішуючи після кожного, поки шоколад повністю не розтане. Добре перемішати. Відкласти шоколад, щоб дати повністю розтанути і повністю охолонути.

Після того, як шоколад охолоне, збити вершки до м'яких піків і об'єднати (шоколад і вершки) до отримання однорідної суміші. Вилити суміш на підготовлену основу і розрівняти поверхню за допомогою шпателя. Потім помістити в холодильнику, щоб дати застигнути (близько 3-4 годин).

Для приготування верхнього шоколадного шару, нагріти вершки майже до кипіння. Потім залити ними шоколад. Додати масло і дати постояти хвилину, а потім добре перемішати до однорідної суміші. Дати повністю охолонути, а потім розподілити цю суміш поверх застиглого мусу. Торт помістити знову в холодильник, поки цей шар не затвердіє.

Прикрасити торт за бажанням, готовими шоколадними цукерками, або приготувати домашні цукерки.

Для приготування трюфелів, нарізати шоколад і покласти його в миску.

Нагріти вершки майже до кипіння і відкласти.

Цукор помістити в каструлю і помістити її на середній вогонь, щоб дати розплавиться. Зняти з вогню і додати вершкове масло і вершки тонкою цівкою (робити це дуже обережно, щоб не обпектися).

Повернути суміш на вогонь і постійно помішуючи, нагріти поки все інгредієнти не будуть добре об'єднані (кілька секунд). Вилити суміш на шоколад і постійно помішуючи, поки він не розплавиться повністю. Використовуючи ложку, заповніть форми для цукерок цією сумішшю. Постукати формою кілька разів про робочу поверхню, щоб видалити бульбашки повітря і залишити охолонути до кімнатної температури.

Потім помістити на деякий час в холодильник щоб дати застигнути.

Зберігати цукерки при кімнатній температурі.

Смачного!

За матеріалами http://kanelaylimon.blogspot.com/

Shares
facebook sharing button