Гарячий шоколад на кожен ранок за 2,5 хвилини

Вершки 33% - 200 мл.

Молоко - 100 мл.

Шоколад темний - 250-300 гр.

М'ята - 5 гілочок

Читайте рецепт до самого кінця, і вам стане зрозуміло, чому ми використовуємо такі інгредієнти і в такому співвідношенні. Спершу потрібно в сотейнику змішати вершки (33% саме те) і молоко.

Тепер про ароматизацію - зараз отримаєте хороший майстер клас, по цій темі. У будь-якому рецепті, де використовуються молоко, вершки - ви можете ароматизувати їх чим завгодно. Це може бути цедра цитрусових, будь-які спеції, трави і так далі. Все, що ви любите і що вам до душі. Я пропоную м'яту, оскільки люблю її окремо і в поєднанні з шоколадом.

Отже, змішали молоко та вершки, додали м'яту (або ваш ароматизатор) і ставите все це на середній вогонь.

Нам потрібно дочекатися, коли вершкова суміш тільки-тільки почне закипати. Вимикайте вогонь і добре перемішайте все ще раз.

Поки суміш трохи остигає, розламайте шоколад (я беру темний, він більш насичений; якщо берете молочний - збільште на 10-15% його кількість) в глибоку миску, в якій буде зручно перемішувати все це.

Тепер через сито (адже у нас м'ята / цедра / спеції) переливаємо вершкову суміш прямо на шоколад.

А тепер добре перемішуйте суміш, ідеально - силіконовою лопаткою. Спочатку може здатися, що все звурдилось, шоколад пішов пластівцями і все зіпсовано. Не лякайтеся, перемішуйте далі.

Отриману суміш, а це справжнісінький ганаш, переливає в баночку, охолоджуєте і прибираєте в холодильник. Спершу вона буде досить рідкою, а на ранок досить густою. Все так і повинно бути!) 

Через 2-3 години, а краще на наступний день, ви отримаєте густий шоколадний ганаш. Він легко простоїть в закритій банці 2 тижні в холодильнику. І ось найприємніше - готувати ранковий гарячий шоколад буде простіше простого. Налийте в кухоль молоко і нагрівайте в мікрохвильовці півтори хвилини. Додайте потрібно кількість ганаша (від 2 до 4 столових ложок) і добре перемішайте.

І ось що ми отримуємо: неймовірно насичений гарячий шоколад з стильним м'ятним ароматом, який готується вранці за 2,5 хвилини. Це при тому, що можна нагріти і одну і три чашки молока відразу, додати в кожну ганаш (кількість - за смаком) і отримати відмінний ранковий підбадьорливий напій. Хоча чому ранковий, увечері з парою печеньок - теж відмінно!

Подавати з зефіркамі (маршмеллоу) і, для особливих естетів, тертим шоколадом.

Shares
facebook sharing button