Ням-ням за 5 хвилин

Коропа очистити від луски і видалити нутрощі, голову відрізати і відкласти(вирізавши зябра).

Розробити на філе, видаливши хребет та великі кістки, але так, щоб обидва філе трималися на хвості. Перевернути рибу шкірою вниз і видалити всі кістки. Зробити надрізи поперек філе під косим кутом до поверхні столу, не пошкодивши шкіри. Потім зробити надрізи уздовж філе, але тримаючи ніж перпендикулярно столу. Підвести рибу за хвіст і, вивернувши її шкірою всередину, потрясти, щоб надрізані частини м'яса відійшли від шкіри. Обваляти рибу і її голову в крохмалі.

Акуратно, намагаючись зберегти форму риби, але м'ясом назовні, обсмажити коропа в сильно нагрітому фритюрі. Окремо обсмажити голову. По готовності дістати і викласти рибу на паперову серветку, давши стекти зайвому жиру.

Приготувати соус: в розведену водою томатну пасту додати оцет, вино, цукор, сіль і перемішати, добившись кисло-солодкого смаку. У сковорідці, в невеликій кількості жиру швидко обсмажити дрібнона нарубаний часник, імбир і пекучий перець. Додати соус. При закипанні влити цівкою крохмаль, розведений водою (1: 2) до отримання необхідної густоти, додати трохи олії і зняти з вогню.

Рибу викласти на тарілку, облити готовим соусом, посипати свіжим зеленим горошком ізеленою цибулею.