Zeppole di San Giuseppe або просто Зепполе

Інгредієнти (на 18-20 штук):

150 г борошна

3 яйця

30 г цукру

80 г масла

щіпка солі

250 г води

Крем:

Використовуйте улюблений заварний крем

Прикраса:

Цукрова пудра

Вишня в сиропі

Приготування:

У каструлі розтопіть вершкове масло з водою і дрібкою солі на слабкому вогні. Коли суміш досягне кипіння, зніміть з вогню. Додайте цукор і добре перемішайте, додайте борошно, все перемішайте і поставте на вогонь. Інтенсивно перемішуйте ложкою і, коли тісто почне збиратися в однорідну щільну масу, зніміть з вогню. Дайте охолонути.

Розігрійте духовку до 180°С.у цей час приготуйте свій улюблений заварний крем. Можете використовувати і інший, але в класичному рецепті зепполе використовується саме заварний.

Коли суміш охолоне, додавайте по одному яйця, інтенсивно перемішуючи вінчиком або міксером після кожного додавання.

Перекладіть суміш в кондитерський пакет із зіркоподібною насадкою. Застеліть два дека пергаментом. Видавлюйте тісто у формі кола-починаючи від центру і розширюючи краю. Залишайте відстань між тістечками, тому що в процесі випічки вони виростуть.

Випікати близько 20 хвилин, однак час приготування може варіюватися, оскільки кожна духовка працює по-іншому. Якщо у вас вже є досвід приготування заварних тістечок – скористайтеся ним.

Вийміть з духовки і дайте їм повністю охолонути на решітці.

Потім розріжте навпіл. Заповніть основу кожного Zeppole заварним кремом. Прикрийте кришечкою, прикрасьте вишнею і посипте цукровою пудрою.

Shares
facebook sharing button