Рецепт білкового крему для декорування тортів квітами(мокре безе)


крем,     декор тортів,     білки,     цукор,     мокре безе    

Мокре безе - відмінний варіант для прикраси тортів, капкейків та інших кондитерських виробів. З цим кремом можна зробити чудові квіти, шапочки для капкейків, зірки, завитки, та все що завгодно! При цьому, крем легко готується і, що важливо, він зовсім недорогий з економічної точки зору.
За цей рецепт дякуємо Наталі Бондаренко.  Цей же рецепт можна використовувати і для простої білої обмазки - він не сиплеться, добре тримає форму.
Приготуйте заздалегідь кондитерські насадки в мішках, миски, фарби, ложки для фарбування маси. Барвники я беру Гелеві «Амеріколор» або «Топ декор».
100 гр білка сирих курячих яєць;
180 гр цукрового піску;
лимонна кислота на кінчику ножа;
ваніль (або інший ароматизатор).
Всі інгредієнти змішати  в вогнетривкої чаші.
У каструлю, більшу по діаметру, ніж чаша з сумішшю, налити воду і закип'ятити (це парова баня).
Поставити чашу (вода не повинна торкатись  дна миски) і на низькій швидкості міксером змішати інгредієнти до розчинення цукру, потім збільшити швидкість і збивати, рухаючи вінчики по чашці по колу, щоб вся маса охоплювалася.
Збивати приблизно 6-7 хвилин на максимальній швидкості, поки маса не стане щільною, пружною і блискучою.
Швидко розкласти по мисках, забарвити в потрібні відтінки, розкласти по пакетах з насадками.
Можна приступати до роботи. Насадки беремо відповідно формі квітки. Можна навіть найпростіші - відкрита або закрита зірка, теж буде красиво.
Працювати треба швидко, інакше маса в пакеті піде бульбашками і буде непридатною до роботи. Дайте підсохнути готовому виробу протягом двох годин, а краще залишити на ніч. Додатково можна прикрасити вафельними метеликами, сонечками з марципану. »
 

За матеріалами http://homebaked.ru/recept-belkovogo-krema/

Shares
facebook sharing button