Пляцок "Виноградний Мадагаскар"

ІНГРЕДІЄНТИ:
Бісквіт темний:
3 яйця,
½ склянки цукру,
4 столові ложки олії,
¾ стакана борошна,
½ столової ложки оцту,
½ ст.л. порошку для випічки
2 столові ложки какао
Бісквіт світлий:
6 білків
1 чашка цукру,
½ столові ложки оцту,
1,5 столові ложки картопляного крохмалю,
1,5 ст.л. пшеничного борошна,
4,5 столові ложки сухого маку,
Крем:
500 мл молока,
2 пакети вершкового  пудингу
1 столова ложка ванільного цукру,
250г масла
3 столові ложки цукрової глазурі
1 келих ванільного лікеру(можна на ваш смак)
½ плитки білого шоколаду,
Додатково:
600 г зеленого винограду,
3 пакети зеленого желе,
шоколадна посипка для прикраси.

Приготування:
1.  Збийте білки разом з дрібкою солі до жорсткої піни. Не иперестаючи змішувати, додаємо трохипо трошки цукор  та по одногожовтки. Потім додайте олію, борошно, какао, оцет та порошок для випічки. Тісто  виливаємо у форму (розміри 35см x 25см). Випікати приблизно 25 хвилин при 170 градусах.
2. Білий бісквіт: Збиваємо білки до стійких піків, додаємо цукор та оцет, потім додаємо пшеничне борошно і крохмаль. В самому кінці -  мак. Випікати  приблизно 25 хвилин при 170 градусах.
3. З молока відлити 150 мл. Решта молоко ставимо на вогонь  разом з ванільним цукром. В 150 мл молока розчиняємо пудинг. Додаємо його в кипляче молоко, варимо посійно помішуючи -2 хв. Охолоджуємо. Шоколад тремо на дрібній терці, масло збиваємо з пудрою Змішуємо шоколад, ліке та масло з пудингом.
4.Темний бісквіт покрити половиною крему, зверху маковий бісквіт і крем. На крем викладаємо розрізані половинки винограду.Охолоджуємо(мінімум 2 год) .
5. Желе розчиняють в 500 мл окропу. Охолодити його до стану легкого загустіння і викласти на виноград.  Залишити пляцок на 3 години в холодильнику та прикрасити шоколадом.

Shares
facebook sharing button