Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

ПЛЯЦОК «ДВІ ДОЛІ» ВІД НАТАЛІЇ ШЕВЧУК

ПЛЯЦОК «ДВІ ДОЛІ» ВІД НАТАЛІЇ ШЕВЧУК
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
ПЛЯЦОК «ДВІ ДОЛІ» ВІД НАТАЛІЇ ШЕВЧУК
Маково- кокосовий корж:

Яйця збивати з цукром протягом 6-8 хв, обережно вимішати з маком, стружкою, розпушувачем і викласти в форму, застелену пергаментним папером. Випікати 30-35 хв при 170 гр. Цей корж потрібно спекти заздалегідь, бо він має добу перед розрізанням вистоятись.

Тісто для рулетиків:

Яйця збити зі сметаною, додати решту інгредієнтів і замісити тісто. Кількість муки треба регулювати, щоб тісто не вийшло надто туге. воно має бути еластичне. В мене пішло десь трохи менше 550 гр. Тісто ділимо на 2 частини, до однієї додаємо 3 ст.л. какао, ще раз вимішуємо. Кожну частину ділимо ще на 6. Вийде 6 білих і 6 чорних кульок. Це заготовки для майбутніх рулетиків. Відправляємо їх на 20 хв в холодильник, накривши плівкою. Тісто приємне у роботі, легко розкачується майже без підсипання мукою робочої поверхні. Клас!

Начинка до білих рулетів:

Коли пекла цей пляцок другий раз - використовувала готову макову масу, польську, у нас продається в залізних банках. Вона має в собі і курагу, і родзинки, різні горішки. додала до неї лише яйце.

Начинка до коричневих рулетиків:

Готуємо рулетики, розкачавши кожен шматок тіста у прямокутник довжиною 30 см( або згідно довжини вашої форми)і товщиною 0,2см. Чорні рулетики робимо із кокосовою начинкою, білі - із маковою. Випікаємо окремо чорні і білі рулетики, склавши їх у форму таким чином, щоб між ними не було щілин. Для цього гарненько їх утрамбовуємо. Випікаємо 25-30 хв при 170-180 гр. У нас вийде 2 рулетних коржі - чорний і білий.

Готуємо 2 види крему:

Маковий: Змолоти 7 ст.л. маку, збити його з 300 гр масла, додавши наприкінці 3 ст.л. коньяку

Кокосовий: На малому вогні проварити 3-4 хв суміш із 300гр молока, 3 ст.л. манки, 0.7 ст.цукру, 1 пак ванільного цукру. Через 3-4 хв всипати в каструлю 150 гр кокосової стружки, поварити ще 3-4 хв. Коли охолоне, збити з 250 гр масла.

Кокосового крему вийде більше, ніж макового. Я використовую його для обмащування пляцка по боках.

Складаємо Пляцок: Маково -кокосовий корж, який ми спекли заздалегідь, розрізаємо ниткою по горизонталі на 2 частини. -на низ кладемо половину маково-кокосового коржа -кокосовий крем -коричневі рулети з кокосовою начинкою-кокосовий крем -вафельний лист (звичайний, готовий, прямокутний, для того, аби не змішувався кокосовий і маковий крем)-маковий крем -білі рулети з маковою начинкою-маковий крем-друга половина маково-кокосового коржа. Зверху заливаємо шоколадом ( я брала двох видів - чорний і білий)

Смачного!

За матеріалами: http://porady-recepty.blogspot.com/2016/08/blog-post_65.html

За матеріалами: http://porady-recepty.blogspot.com/2016/08/blog-post_65.html

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook