Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

випічка мафіни

Круфінси (круасан + мафін)

Круфінси (круасан + мафін)
випічка мафіни
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

Складові:
300 гр. борошна
2 чайні ложки (7 гр.) Сухих дріжджів
1/2 ч.л. солі
2 ст. л. цукру
120 мл теплої води + (50 мл) для коригування
50 гр. вершкового масла, кімнатної температури
165 гр. вершкового масла, кімнатної температури
Для обробки:
Цукрова пудра

1. Перед тим, як почати робити тісто, ви повинні дістати масло з холодильника і нагріти його до кімнатної температури - по крайній мірі дві години або протягом ночі.
2. У великій мисці змішати борошно, сухі дріжджі, сіль, цукор до поєднання. Додати теплу воду і замісити на низькій швидкості міксера, використовуючи додаток для замісу крутого тіста, протягом 2-3 хвилин.
Тісто буде трохи жорстким - якщо воно не збирається разом, додайте ще трохи води - до 50 мл.
Додати 50 гр. вершкового масла і замісіть на низькій швидкості протягом 5 хвилин.
Збільшіть швидкість до середньої і місіть ще 15-20 хвилин. Ви повинні отримати дуже гладке і еластичне тісто.
Накрити кухонним рушником або поліетиленовою плівкою і дайте піднятися протягом 40-45 хвилин при кімнатній температурі. Тісто має злегка збільшитися.

3. Розрізати тісто на чотири рівні частини. У той час як ви працюєте з одним шматком тіста, накрити і відкласти в сторону інші.
Розкачати тісто в прямокутну форму (кращий варіант розкачати тісто в машині для приготування макаронів).
Розгортати тісто в машині, поки не отримаєте тонкі смужки.
Готові смужки розрізати навпіл і викласти на робочій поверхні.

4. Нанести близько 40 гр. вершкового масла - на верхній частині двох смужок тіста і рівномірно розподілити по всьому тісту.
Використовуйте лопаточку або за допомогою рук. Після того, як закінчите, почати згортати тісто з одного кінця в інший, як можна щільніше, в твердий рулет.
Помістити цей рулет на одному кінці другого шматка тіста змащеного маслом і продовжити згортати. Коли все готово, розрізати рулет навпіл гострим ножем.
Згорнути рулет розрізаною стороною назовні, кругом у вигляді вузла і заправити кінці - вони не повинні бути занадто тугими.
Помістити готові рулет в змащену маслом форму для кексів. Повторити те ж саме з іншою половиною рулету і повторити весь процес з рештою тістом.
Обернути вільно поліетиленовою плівкою і дати піднятися протягом приблизно 45-90 хвилин при кімнатній температурі, до збільшення в 2 рази.
Ви також можете зробити важку роботу за день і помістити в холодильник на ніч.

5. Розігріти духовку до 200 ° градусів. Випікати протягом 25 хвилин до золотистого кольору. Дати трохи охолонути, потім присипати цукровою пудрою.
Смачного!

За матеріалами: http://sweettwittes.com.ua/post/%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%84%D1%84%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8B-%D0%BA%D1%80%D1%83%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%BC%D0%B0%D1%84%D1%84%D0%B8%D0%BD-0

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook