Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

випічка святкові страви кекс паска

Сирні паски на сухих дріжджах

Сирні паски на сухих дріжджах
випічка святкові страви кекс паска
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

Складові:

520 г борошна

110 мл молока

1/2 ч.л. солі

1 ч.л. з гіркою дріжджів

100 г м'якого вершкового масла

100 г цукру

100 мл води

2 яйця

150 г сиру

родзинки, цукати за смаком

Зверніть увагу, що до складу тіста входить сир. Він надає здобі приємний вершковий аромат і кремовий колір і робить м'якуш більш ніжним і соковитим. За бажанням ви зможете додати в тісто 100-200 г своїх улюблених цукатів або сухофруктів.

В першу чергу змішуємо сухі інгредієнти, потім яйця, ретельно перемішуємо, і додаємо рідкі складові. Рідину необхідно вливати в сухі інгредієнти поступово, під час повільного вимішування, для досягнення необхідної консистенції тіста. Щоб дріжджі почали свою роботу, помістіть ємність з тістом, накриту вологою тканиною, в тепле місце приблизно на годину.

Дріжджі - живі організми, які харчуються цукром, дихають киснем і виділяють вуглекислий газ. При обминанні, перемішуючи і скручуючи тісто, ми видаляємо частина вуглекислого газу і забезпечуємо дріжджам доступ до повітря і до нової порції цукру. Обминання також потрібне для зміцнення клейковини для отримання більш м'якого і еластичного тіста і в кінцевому підсумку - більш пористого м'якуша. Зазвичай тісто обминають мінімум 2 рази. Тісто має повторно подвоїться в розмірах. В середньому, на цей етап йде близько години.

У мене форми трьох різних розмірів: з діаметром дна 6,5, 9 і 13 см. Майте на увазі, що від розміру форми буде залежати і час випічки. Для моїх форм це 30-35, 40-45 і 50-55 хвилин відповідно. Тому правильно розраховуйте час. На дно духовки потрібно буде поставити ємність з водою, щоб випічка не пересохла. Готові і остиглі паски можна покрити помадкою або білкової глазур'ю. Особисто я більше люблю помадку. .

За матеріалами сайту http://azourabova.livejournal.com/

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook