Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

йогурт вершки шоколад пана кота

Панна Котта з йогуртом для панянок

Панна Котта з йогуртом для панянок
йогурт вершки шоколад пана кота
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

 Панна Котта з йогуртом для панянок

Желатин - 7 г

Вершки 33% - 250 г

Цукор - 75 г

Білий шоколад - 100 г

Йогурт - 250 г

Традиційно, починаємо з того, що замочуємо листової желатин (7 г) у крижаній воді! Якщо у вас порошковий, то залийте порошок 42 грамами такою  ж крижаною водою і дайте йому набрякнути.

У сотейнику з'єднайте вершки (250 г, 33% жирності, не менше!) І цукор (75 г). Поставте на плиту і доведіть майже до кипіння (маса буде м'яко булькати).

Приберіть сотейник з плити і введіть желатин (листовий відіжміть, а порошковий перекладіть весь).

Добре розмішайте масу лопаткою так, щоб желатин повністю розійшовся.

Вилийте гарячу масу вершків на білий шоколад (100 г). Трохи почекайте, поки шоколад почне танути, розмішайте лопаткою. На цьому етапі можна взяти будь-який шоколад, отримавши різну ступінь «шоколадності». Але білий не впливає на смак, а лише допомагає замінити собою частину желатину. Пропорції залишайте ті ж.

Введіть йогурт (250 г). Найцікавіше в рецепті те, що найяскравіше в панна Котта буде відчуватися саме він. Тому беріть той йогурт, який найбільше подобається вам. Ідеально - Грецький або нейтральний, жирністю 3-5%. Але можна взяти і йогурт з фруктовими добавками. Якщо є натуральний ванільний екстракт - додайте столову ложку.

Пробийте масу занурювальним блендером, щоб отримати однорідну масу, заодно і желатин гарненько розійдеться. НЕ перезбийте! не вінчиком, як багато хто вирішив, а саме пробийте до однорідності насадкою зірка (чотири променя).

Якщо у вас є силіконова форма - вважайте вам пощастило!

Акуратно влийте панна котту в форму, так, щоб не утворилися бульбашки. Силіконову форму можна прибрати в морозилку, годин на 5. Таким чином можна зберігати панна котту до місяця. А в потрібний момент, просто виверніть осередок і витягніть десерт, йому буде потрібно хвилин 15, щоб повністю розморозитися.

Якщо силіконової форми немає, заливайте в будь-які інші і прибирайте просто в холодильник на 6-7 годин. Можна подавати відразу в стаканчиках, креманках або невеликих Мартинка. Якщо ж ви хочете панна котту вийняти, вам потрібно занурити форму з нею з гарячу воду на 5 секунд, панна котта добре вийде з форми. Але мінус такого способу в тому, що вона буде злегка мокра.

Правильна панна котта - це завжди оксамитовий розріз. Ніякого гладкого краю, як на желе, тільки щільний, ніжний оксамит.

Відмінно подавати її з кислуватими ягодами або соусами.

За матеріалами http://andychef.ru/

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook