Італійське морозиво семіфредо. Класичний рецепт

Для того, щоб проводити кулінарні експерименти в сфері приготування семіфредо, вкрай необхідно знати базові складові. Грунтуючись на них, ви зможете додавати улюблені прянощі, фрукти, горіхи та інші смаколики.

Отже, складові семіфредо це: Безе; Паста-бомба (Pasta a bomba) - не потрібно боятись цього слова))));

Основа, що включає перші два  доданки (Безе та Паста-бомба). Безе створює більш ніжну, оксамитову структуру семіфредо і знижує температуру замерзання. Для його приготування вам

Щоб приготувати безе або інша назва італійську меренгу вам знадобляться: 3 яєчні білки; 200 г цукру; 80 мл води.

Змішайте цукор з водою в каструлі і нагрівайте до 120 градусів до повного розчинення і отримання консистенції сиропу (від закипання десь 4-5 хв). Коли цукрова суміш охолоне до 110 градусів, влийте її в підготовлені білки, при цьому збиваючи міксером на високих оборотах. Після отримання пишної, білої «піни» з стійкими піками, вимкніть міксер і приступайте до приготування наступної складової.

 Паста-бомба - це важливий компонент основи семіфредо. Її назва прийшла з Франції від «Pate à Bombe» - бази для французького парфе. 

інгредієнти: 130 г цукру; 100 мл води; 6 яєчних жовтків. У каструлі доведіть до кипіння воду з цукром, потім дайте охолонути. Налийте в миску сироп і жовтки і нагрівайте на водяній бані до тих пір, поки маса трохи не загусне. Потім перенесіть суміш у відповідну ємність і збивайте міксером на максимальній швидкості до повного охолодження.

Основу для семіфредо ви можете змінити на свій смак, додавши натертий какао, улюблений лікер або ложку розчинної кави. Базові інгредієнти основи складають: 350 г паста-бомба (одне приготування); 500 мл жирних (20-30%) вершків; 100 г безе. Збийте вершки до стійких піків. При необхідності додайте при збиванні улюблений наповнювач. Змішайте вершки з паста-бомба. Потім додайте безе і якомога акуратніше перемішайте, щоб не втратити об'єм. Перенесіть семіфредо в відповідну форму і відправте в морозильну камеру як мінімум на 4 години. Для того щоб витягти десерт, потримайте форму в гарячій воді близько 30 секунд і переверніть її на тарілку. Базова версія семіфредо до ваших послуг.

Shares
facebook sharing button