Святковий сирник "Тисяча смаків"

Інгредієнти
нижній шар
бісквітне печиво 200 г
Маргарин для випічки 100 г
Вода 2 столові ложки
сирна маса
Жирний сир, тричі пропущений крізь сито - 1 кг
цукор 150 г
яйця (L) 5 шт.
Маргарин для випічки 100 г
ванільний пудинг 1 упаковка.
додатково
Макова масса 200 г(можна купити готову, або приготвуати власноруч)
пшенична мука 1 столова ложка
гіркий шоколад 100 г
молоко 100 мл
варене згущене молоко 200 г
полива
варене згущене молоко 200 г
вершки 30%100 мл
желатин 1 чайна ложка

Святковий сирник "Тисяча смаків" –

Форму діаметром 24 см змастити маргариною і викласти папером для випічки. Весь маргарин (на перший прошарок  і  з сирної маси) розтопити в каструлі. Духовку розігрійте до 200 ° C, і встановіть на її дні жароміцний посуд з водою, щоб в духовці було волого.

Підготуйте нижню частину. Печиво подрібнити, змішати з половиною розплавленої маргарини і трохи води, викласти на дно форми. Акуратно притиснути  ложкою, щоб сформувати невеликий борт. Поклади в холодильник.

Яйця збийте з цукром, додати 900 г сиру, пудинг-порошок і решту маргарину. Все разом перемішайте.

Сир розділити на 4 частини. (Найпростіше зробити це ложкою у різнітарілки) . До однієї додати розтоплений на водяній бані шоколад з молоком, до іншої - варене згущеу, до третьоне молоко, до третьої ї-макову масу, змішану зі столовою ложкою борошна, до четвертої-100 г сиру. Всю масу обережно перемішайте.

На холодний низ з печива викладаємо сирну масу(білу) в її центр заливаємо шоколадну, потім акуратно в центр шоколадної макову і нарешті масу зі згущеним молоком. Проведіть шпажкою по тісту, утворюючи узори. Сирник відправити у нагріту до 200 ° C духовку і випікати спочатку 20 хвилин, потім зменшіть температуру до 140 ° C і випікати 50 хвилин. Остудіть в прочиненій духовці.

Желатин залийте двома столовими ложками холодної води і дайте розбухнути. У каструлю покласти варене згущене молоко і залити вершками. Поставте каструлю в більший посуд з гарячою водою і перемішайте на водяній бані, поки отримана маса не стане гладкою. Нарешті, додайте желатин і перемішайте. Прикрасьте сирник ось цією трохи охолодженю поливою і відправте в холодильник застигати.

Смачного!

Shares
facebook sharing button