Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

Напої наливка слива домашній алкоголь

Сливянка - домашня наливка зі слив з медом

Сливянка - домашня наливка зі слив з медом
Напої наливка слива домашній алкоголь
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

Складники:
3 кг стиглих слив
20-30 кісточок від слив
1,5 л спирту 95,6%
1 л горілки або самогону 40%
0,75 кг меду (або цукру)
Сливи добре помити, розламати навпіл і видалити кісточки. 20-30 кісточок загорнути в марлю і покласти на дно банки відповідного обсягу. Додати половинки слив, залити вміст спиртом. Банку щільно закрити і залишити на 4-6 тижнів в темному прохолодному місці. Потім акуратно злити настій через сито, кісточки, загорнуті в марлю, акуратно дістати, а половинки слив, що залишилися в банці, залити медом або пересипати цукром. Почекати ще 2 тижні, не забуваючи банку періодично струшувати.

Наливку можна готувати з усіх сортів слив, в тому числі жовтих.

Через 2 тижні мед, як і цукор, повинен витягнути з м'якоті слив залишки спирту і перетворитися в ароматний сироп. Сироп потрібно акуратно злити через сито, а сливи залити горілкою, в цей раз на три тижні. Через три тижні горілку злити, об'єднати її з першою настоянкою і сиропом. Почекати пару тижнів, поки на дні чи не з'явиться мутний осад. Злити наливку з осаду, профільтрувати і розлити по пляшках. Зберігати напій потрібно в прохолодному місці. Перед дегустацією цього шедевра рекомендується почекати мінімум 2 місяці.

Проспиртовані сливи, які залишаються після приготування наливки, викидати не потрібно. Перекладіть їх в невеликі банки і залийте залишками наливки, наприклад, тією частиною, яка залишається після зняття напою з осаду (каламутною фракцією).Сливи можна цілий рік використовувати для прикраси тортів, морозива або десертів, а також в якості інгредієнта до м'яса.

За матеріалами: https://therumdiary.ru/napitki/nalivki/domashnyaya-slivyanka.html

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook