Рецепт зефіру з яблучним пюре


зефір,     агар-агар,     яблучне пюре    

На нашому сайті є безліч рецептів зефіру — ягідний зефір, зефір з екзотичними смаками, класичні рецепти. Зефір робиться досить просто, потрібен лише хороший термометр (найкраще скляний для карамелі) і потужний міксер. Смак і текстура зефіру за кожним рецептом трішечки відрізняється, тому вам залишається тільки пробувати нові рецепти і шукати свій ідеальний зефір. У цій статті наведемо ще один рецепт зефіру. Його можна назвати базовим, тому що на його основі можна готувати всілякі смакові варіації.

Базовий рецепт зефіру від Юлії Вязанкіної.
Інгредієнти

Фруктова основа

яблучне пюре -100 гр
цукор -100 гр
яєчний білок — 30 гр
Сироп

вода -120 мл
агар-агар — 6 гр
цукор — 200 гр
Як приготувати зефір

Крок 1. Заздалегідь готуємо кондитерський мішок і поверхню для відсадження (пергамент, фольга, харчова плівка, силіконовий килимок).

Крок 2. Яблучне пюре з цукром перемішуємо і підігріваємо до розчинення цукру. Охолоджуємо.
Крок 3. В чашу міксера додаємо підготовлене яблучне пюре з цукром і білок. Збиваємо все на низьких оборотах, потім збільшуємо швидкість і збиваємо до пишної піни, до хороших піків.

Крок 4. У каструлю з товстим дном додаємо воду, цукор і агар-агар. Ставимо на плиту і варимо агаровий сироп до 110 градусів. Це приблизно 4,5-6 хвилин з моменту закипання. Знімаємо з вогню, чекаємо коли сироп перестане кипіти.

Крок 5. Включаємо міксер на маленьку швидкість і акуратно, тонкою цівкою, не потрапляючи на вінчики, вводимо сироп у збиту масу.
Крок 6. Після введення сиропу збільшуємо швидкість на max і збиваємо ще близько хвилини.

Крок 7. У заздалегідь підготовлений мішок перекладаємо масу і відкидаємо наш зефір.

Крок 8. Зефір стабілізується 10-14 годин при кімнатній температурі.  Далі збираємо половинки і обвалюємо їх в цукровій пудрі.

Наш зефір готовий!

Shares
facebook sharing button