3 найкращі способи заморозити полуницю


полуниця    

Щоб заморозити полуницю правильно, і при розморожуванні у тебе вийшли ціленькі яскраві гарні смачні ягідки, а не мутний кисіль з непривабливим кольором і смаком, дотримуйся наступних рекомендацій.

Варто зазначити, що при наявності морозильної камери зберегти ароматний і корисний шматочок літа до самих холодів - не проблема.

Як заморозити полуницю - вибір ягід

Для заморожування полуниці і її тривалого зберігання важливо правильно вибрати ягоду. Полуниця має бути в міру стиглою, а не перестиглою, твердою, не водянистою і сухенькою.

Для заготівлі ягід на зиму радять збирати полуницю в суху і жарку погоду, щоб пару днів перед збором не було дощів, тоді вона буде більш смачною.

Краще за все вибрати дрібну полуницю - вона краще проморожується.

Як заморозити полуницю - підготовка ягід і посуду

Для заморожування ягід краще використовувати пластиковий посуд і навіть поліетиленові пакети, але будь обережна - на морозі вони можуть порватися. Посуд має бути чистим, без сторонніх запахів і сухим.

Існує спірна думка з приводу того, чи потрібно мити полуницю перед заморожуванням. Вважається, що помиті ягоди втрачають свій смак. Якщо ти впевнена в чистоті обраних ягід - можеш використовувати немиту полуницю.

Ми вважаємо, що ягоди потрібно мити, адже це елементарне питання гігієни. Головне - робити це швидко, щоб полуниця не встигла насититися водою. Промивай полуницю маленькими порціями у великій кількості води. І намагайся робити це акуратно, щоб не пошкодити ніжні і примхливі ягідки.

Отже, ретельно і швидко промиту полуницю помісти бажано в пластикове сито, бо при зіткненні з металом ягоди можуть потемніти. Дай стекти воді і видали плодоніжки.

Розклади полуницю в один шар на серветці так, щоб ягоди не торкалися одна одну, приблизно на 1 годину, щоб вона добре висохла. Тепер з полуницею можна працювати далі.

Як заморозити полуницю - спосіб №1

Оберни поліетиленовим пакетом широку тарілку або обробну дошку, розподіли в один шар полуницю по площині і помісти в морозильну камеру на пару годин, щоб полуниця "схватилася".

Потім дістань полуницю з морозилки, зніми з тарілки пакет разом із ягодами, і полуниця опиниться вже запакованою в пакеті. Склади такі пакети в морозилку для тривалого зберігання. Зручно, що пакети виходять порційними, і ягоди в них не злипаються.

Як заморозити полуницю - спосіб №2

На 1 кг полуниці тобі знадобиться 200 г цукрової пудри (або дрібного цукру).

Полуниця при заморожуванні частково втрачає свою солодкість. Щоб ягоди при розморожуванні були солодкими і смачними, її можна заморозити з цукром.

Чисту і просушену полуницю розклади на площині, обгорнутою харчовою плівкою, і відправ на 1-2 години в морозилку.

Потім зніми ягоди з плівки і помісти в контейнери, пошарово пересипаючи цукровою пудрою. Контейнери помісти в морозилку, де заморожена полуниця буде зберігатися цілий рік.

Як заморозити полуницю - спосіб №3

Ще один спосіб, як заморозити полуницю - це зберігати її в морозилці в перетертому вигляді.

Для цього підготовлену чисту і суху полуницю блендером доведи до стану пюре. Залий у пластиковий контейнер і постав у морозилку.

Можна відразу засипати полуницю цукром із розрахунку 300 г на 1 кг ягід, а можна додати його вже взимку після розморожування полуничного пюре.

За матеріалами http://lady.tochka.net/ua/39895-kak-zamorozit-klubniku-poleznye-sovety-i-retsepty/?utm_medium=self-promo&utm_source=tochka.net&utm_campaign=best_gurman_on_tochka

Shares
facebook sharing button