Біла глянцева глазур для торта

Біла глянцева глазур для торта.

Така глазур добре підходить для бісквітного торта, її можна використовувати для прикраси тістечок і різних десертів. Найзручніше покривати білою глазур'ю заморожений торт. Тоді поверхню десерту стає гладкою, і глазур ідеально лягає. У неї можна додати сухий барвник, розчинну каву тощо... Смак глазурі добре відтінить  щіпка ванілі.

- Інгредієнти:

молоко -. 125 мл,

вершки -. 125 мл,

желатин - 8 г,

білий шоколад - 150 г.

- Як Приготувати:

1. Желатин готуємо відповідно до вказівок на упаковці. Якщо використовується порошковий желатин, то його замочуємо у воді, залишаємо на 40 хвилин. Набряклий желатин нагріваємо на слабкому вогні до повного розчинення, не допускаючи закипання. Листовий желатин замочуємо у великій кількості холодної води на 5-7 хвилин, потім рідину віджимають.

2.Білий шоколад розламуємо на шматочки, розтоплюємо на водяній бані.

3.В невелику каструльку вливаємо молоко і вершки. Доводимо до кипіння. Знімаємо з плити.

4. Додаємо підготовлений желатин і розтоплений шоколад. Глазур помішуємо повільними рухами в одну сторону. Важливо стежити, щоб не потрапило повітря, інакше на поверхні глазурі утворюються бульбашки. Якщо це станеться, кілька разів стукаємо каструлею про столі, щоб повітря вийшло. Маса перемішуємо до повної однорідності.

5.Торт ставимо на решітку, під яку встановлюємо деко або тарілку для стікання глазурі. Торт поливаємо глазур'ю, нічим не розрівнюючи. Глазур повинна розтектися сама.

 

Shares
facebook sharing button