Дзеркальна глазур: розкриваємо секрети

РЕЦЕПТ: дзеркальної ГЛАЗУРІ

Рецепт дзеркальної глазурі - як приготувати і як правильно працювати.

Приємно коли торт не тільки дуже смачний, але і виглядає приголомшливо.

Цей рецепт глазурі став універсальним для більшості кондитерів планети. Думаю, що багато хто з вас з ним знайомий. У ньому є безліч переваг і кілька недоліків. Але найголовніше - ви самі зможете легко приготувати і використовувати його на вашій кухні і у вас все вийде!

рецепт:

300 г сиропу глюкози

300 г цукру

150 г води

200 г згущеного молока

300 г шоколаду (білого, молочного або чорного)

20 г желатину

Желатин розмочити в холодній воді. Цукор, глюкозу, воду доведіть до кипіння. Вилийте на згущене молоко, шоколад, віджатий розмочений желатин. Додайте барвник. Пробийте ручним міксером.  Залиште глазур на ніч в холодильнику. Розігрійте, використовуйте при температурі 35 С.

Переваги рецепта:

- Зовнішній вигляд, приголомшливий глянець

- Торт з глазур'ю можна заморожувати

- Глазур легко забарвлюється водорозчинними фарбами

- Готується з нескладних продуктів

Недоліки рецепта

- Глазур дуже солодка і може тягнуться за ножем при розрізанні - торт вартот розрізати коли він ще дуже холодний, теплим ножем. Хіба ви не заморожувати.

- Дуже важко знімати торт на фотоапарат і не відбиватися в ньому. Глазур дійсно дзеркальна)

Складнощі в приготуванні глазурі, як їх вирішити

Основна складність - поява на поверхні бульбашок. Як з ними боротися? Коли ви залили гарячі воду, цукор, глюкозу на шоколад, згущене молоко і желатин ви пробиваєте їх блендером, додаєте барвники. Поставте ваш ручний міксер під кутом так, щоб вийшла хвиля-смужка. Слідкуйте щоб ваш ручний міксер не створював піни. Накрийте глазур плівкою. Залиште в холоді до завтра. Коли глазур постоїть, зніміть плівку. Якщо було багато бульбашок, зніміть верхню піну. Прогрійте глазур до 35 С. Глазур тепер можна пробити, ви відчуєте що тепер її схильність генерувати піну куди нижче, ніж коли вона була зовсім свіжа. У той же час стежте за нахилом вашого ручного міксера - уникайте бульбашок.

Якщо глазур дуже густа при 35 С, в такому випадку додайте сироп 1: 1. Коли будете готувати глазур в наступний раз, знімайте її з вогню в момент закипання.

ідеальна поверхня

Щоб глазур розподілилася рівно, її потрібно нанести на абсолютно рівну поверхню. Така поверхня виходить завдяки заморожуванню.

Якщо ви збираєте торт в кільці, за його бортах покладіть кільцеву стрічку для тортів. Після заморожування кільце легко вийме з форми завдяки такій стрічці. Коли ви зніміть її з добре замороженого торта, борта будуть дзеркальними. Пройдіться теплим зап'ястям по гострому верхньому краю торта - він буде виглядати м'якше, без гострих країв і глазурі буде легше стікати.

Конденсат - то, чого варто уникати. Якщо при нанесенні глазурі на поверхні торта був конденсат, глазур з великою ймовірністю скривиться до наступного ранку в холодильнику. У морозилці все залишиться стабільно.

Перш ніж дістати торт з морозу, підготуйте своє робоче місце:

· Глазур в ємності потрібної температури - 35 С 38 С.

· Спатула для зняття надлишків глазурі

· Решітка, яка стоїть в ємності, куди будуть стікати надлишки глазурі

фарбування глазурі

У нашому рецепті присутній вода - водорозчинній фарбі є в чому розчиниться. Тому для фарбування використовуємо в основному водорозчинні фарби.

Елегантно виглядає мала кількість штрихів іншого кольору на основному. Коли штрихів багато, «японський» стиль і цінність кожної лінії згасає з великою їх кількістю. Тому користуйтеся вміру.

За матеріалами: http://xn--80apgcvy2a.com.ua/a194763-retsept-zerkalnaya-glazur.html

Shares
facebook sharing button