7 рецептів простої глазурі для тортів

Цукрова глазур

Складові:

225 г цукрової пудри,

30-40 мл гарячої води (2-3 ст.л.).

приготування:

Просійте цукрову пудру в миску, влийте воду і розітріть дерев'яною ложкою до консистенції густої сметани. Продовжуйте збивати до тих пір, поки маса не стане білою і однорідною. Вона повинна покривати товстим шаром опуклу сторону дерев'яної ложки. Ця глазур швидко сохне, тому наносити її потрібно негайно.

Глазур-меренга

Складові:

2 білки,

125 г цукрової пудри,

150 г вершкового масла.

приготування:

Збийте білки в мисці з жароміцного скла до великих бульбашок. Поступово всипаючи просіяну цукрову пудру, збийте до отримання однорідної маси. Поставте миску на каструлю з водою, що кипить на повільному вогні, і продовжуйте збивати, поки маса не стане білою і густою. Зніміть з водяної бані і збивайте до повного охолодження. В окремому посуді збийте вершкове масло до пишності. Поступово додавайте білкову масу, добре збиваючи після кожної порції. Готова суміш збільшується в об'ємі і стає густою. Покрийте глазур'ю торт.

Королівська глазур

Складові:

2 білки,

¼ ч.л. лимонного соку,

450 г цукрової пудри,

1 ч.л. харчового гліцерину.

приготування:

Королівська глазур може використовуватися для різних видів прикраси. Нею можна залити поверхню торта, видавити з конвертика і намалювати нею візерунки або просто нанести рівний гладкий шар - все залежить від консистенції. Яєчні білки з'єднайте з лимонним соком і розітріть дерев'яною ложкою до отримання однорідної маси. Додайте приблизно 1/3 просіяної цукрової пудри і добре перемішайте до консистенції густих вершків. Продовжуйте додавати цукрову пудру невеликими порціями і розтирати суміш до отримання необхідної консистенції. Потім додайте гліцерин і добре перемішайте.

Масляна глазур

Складові:

125 г вершкового масла,

225 г цукрової пудри,

2 ч.л. молока,

1 ч.л. ванильної есенції.

приготування:

Збийте вершкове масло в мисці дерев'яною ложкою або міксером до отримання пишної маси. Поступово підмісити до масла просіяну пудру, молоко і ванільну есенцію, і збийте до однорідності.

Американська глазур

Складові:

1 білок,

2 ст.л. води,

1 ст.л. світлої патоки,

1 ч.л. винного каменю,

175 г цукрової пудри.

приготування:

Покладіть білок, воду, патоку і винний камінь в миску з жароміцного скла і збийте до отримання однорідної маси. Додайте просіяну цукрову пудру, перемішайте і поставте миску на водяну баню. Збивайте до тих пір, поки маса не стане білою і густою, потім зніміть з водяної бані і продовжуйте збивати, поки глазур не охолоне. Готової глазур'ю покрийте торт. При висиханні глазур стає трохи хрусткою.

Глазур «Іриска»

Складові:

75 г вершкового масла,

3 ст.л. молока,

2 ст.л. дрібного коричневого цукру,

1 ст.л. чорної патоки,

350 г цукрової пудри.

приготування:

З'єднайте масло, молоко, патоку і коричневий цукор і розітріть до однорідності. Поставте на водяну баню і збийте, потім зніміть з вогню і збивайте, поступово додаючи просіяну цукрову пудру, до тих пір, поки суміш не стане однорідною і глянсуватою. Облийте торт негайно або дайте глазурі охолонути і нанесіть її лопаткою.

Шоколадна глазур

Складові:

175 г чорного (або молочного) шоколаду,

150 мл нежирних вершків.

приготування:

Розламайте шоколад на шматочки і покладіть в вершки. Обережно нагрівайте вершки, постійно помішуючи, поки весь шоколад не розтопиться і маса не стане однорідною. Остудіть до тих пір, поки глазур не перестане стікати з дерев'яної ложки. Нанесіть глазур відразу або почекайте, поки вона не застигне настільки, щоб можна було з її допомогою нанести візерунок.

За матеріалами  https://vk.com/recepty_tortov?z=photo-59980050_456241201%2Falbum-59980050_00%2Frev

Shares
facebook sharing button