Ням-ням за 5 хвилин
Без категорії, печиво, страви з овочів, заморозка, тісто, випічка, піца, фритюр, страви з курки, бутерброди, Прикрашення страв, салати, перші страви, вареники, напої, гарніри, основні страви, десерти, святкові страви, пісні страви, страви з індички, закуски, сніданки, домашня консервація, домашні сири, суші, страви зі свинини, страви з риби, страви з мяса, страви з телятини, меню для пікніка, дитяче меню, сервірування столу, страви для пікніка, вегетаріанські страви, страви з грибів, страви з кролика, страви зі субпродуктів, страви у мультиварці, соуси, дієти, вечеря, сучасні десерти, хліб, анекдоти, де

Рецепт домашнього вина

Рецепт домашнього вина

Категорії: напої
Теги: домашній алкоголь, виноград, вино

Останнім часом стало дуже популярним стало приготування домашнього вина. Загалом-то, в цьому немає нічого складного. Спробуй!

Домашнє вино − інгредієнти:

 • виноград,
 • вода.

Домашнє вино − приготування:

 1. Спочатку виноград потрібно акуратно обірвати з грон і ретельно перебрати. Стеж за тим, щоб у загальну масу не потрапили пошкоджені виноградники, сухі або покриті цвіллю ягоди.
 2. Відібрані виноградинки відразу ж подавити у великій глибокій мисці. Важливо не залишати ягоди надовго в такому вигляді, інакше процес бродіння почнеться раніше, ніж потрібно. Давити виноград можна качалкою або давилкою для пюре.
 3. Далі віджатий виноградний сік потрібно розлити по заздалегідь підготовлених 5-літрових пляшках. Заповнювати пляшки потрібно не більше ніж на 2\3 ємності, інакше вину ніде буде бродити.
 4. Посуд закрити кришкою, в яку через невеликий отвір вставити гнучку трубочку. Інший кінець трубочки опустити в банку з водою (обов'язково перед цим продути трубочку), таким чином із банки з вином виходитиме вуглекислий газ.

 • У такому вигляді ставимо вино для бродіння в холодне місце з температурою +5°С, бажано в льох, на 2-3 місяці, поки воно не "виграє".
 • Процес бродіння треба постійно контролювати, перевіряючи, чи булькають бульбашки в банці з водою. Треба періодично мити цю банку і міняти в ній воду.
 • Відсутність бульбашок у воді говорить про негерметичність кришки. Це потрібно терміново виправити, якщо не хочеш, щоби вино перетворилося на винний оцет.
 • Якщо у тебе немає льоху, і вино бродитиме у теплому приміщенні, то заповнюй бутиль не на 2/3, а на 1/2 об'єму.
 • За 2-3 місяці процес бродіння завершується, вино майже перестає грати, на дні з'являється осад. Домашнє вино можна вважати готовим.
 • Вино потрібно процідити і розлити по пляшках для подальшого вживання. Готове домашнє вино потрібно зберігати в холодильнику.
 • Смачного!