Ням-ням за 5 хвилин

смачні рецепти для всієї родини

Салат пісні страви

Венігрет: класичний рецепт

Венігрет: класичний рецепт
Салат пісні страви
Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook

Назва вінегрет найбільше підходить для цього салату. Адже він і правда представляє собою мішанину з різноманітних овочів. А чи знаєш ти, що "вінегрет" дослівно означає "збризнутий оцтом"? Хоча часто в оцті і немає потреби, оскільки природну кислоту вінегрету забезпечують натуральні соління − квашена капуста і солоні огірки.

Ти тільки поглянь на його яскравий, насичений бордовий колір, від якого і на душі помітно теплішає. А запах! А користь! Ти кришиш у тарілку виключно вітаміни, заправляєш духмяною соняшниковою олією і подаєш зі скибочкою житнього хліба − мрія!

Набір продуктів для цього салату традиційний, і варіантів існує зовсім небагато, тож не заблукаєш. Різниця полягає хіба що в пропорціях овочів, яку ти вибираєш за своїм смаком.

Отже, сьогодні в нашому меню − вінегрет.

Вінегрет − інгредієнти:

Вінегрет − приготування:

  1. Ретельно помий буряк, картоплю, моркву і відвари в мундирах до готовності. Зверни увагу, що першою звариться картопля - приблизно за 20 хвилин. Далі приготується морква - хвилин за 30-40. Найдовше доведеться варити буряк, залежно від розмірів - 40-60 хвилин. Готовність овочів перевіряється виделкою або ножем.
  2. Відварені овочі очисти від шкірки і поріж однаковими невеликими кубиками. Цибулю дрібно поріж. Із зеленого горошку зціди рідину.
  3. З капусти зціди розсіл, при необхідності подрібни її. Солоні огірки бажано очистити від шкірки, так вінегрет вийде більш ніжним за консистенцією. Якщо всередині огірків багато розсолу, зціди його. Огірки також поріж кубиками.
  4. З'єднай усі овочі, додай цукор і сіль за смаком, перемішай. Цукор врятує твій вінегрет, якщо буряк раптом виявиться недостатньо солодким. Заправ вінегрет соняшниковою олією і знову перемішай.
  5. Дай вінегрету настоятися 20-30 хвилин, щоб овочі "подружилися" між собою і наситилися ароматом соняшникової олії. Подавай вінегрет із чорним хлібом як самостійну страву.

Смачного!

Сподобався рецепт? Опублікуй в FB
поширити в Facebook
Венігрет: класичний рецепт